Estrela – Sp Lisbon Maç Tahmini
Primeira Liga · 8 Ağustos 2026 22:30 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Sp Lisbon kazanır (%77) · oran 1.25. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.19). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Estrela 0.59 – 2.37 Sp Lisbon
En olası skorlar
0-2 15%0-1 12%0-3 12%1-2 9%1-1 8%
Neden?
- Form: Estrela son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Sp Lisbon 2.2 — Sp Lisbon formda önde.
- Güç farkı belirgin: Sp Lisbon güç puanında 250 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%80); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Estrela 0.6 – Sp Lisbon 2.4; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %46.
Estrela – Sp Lisbon geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Estrela 0 galibiyet, 1 beraberlik, Sp Lisbon 6 galibiyet. Maç başına ortalama 3.71 gol, karşılıklı gol oranı %57, 2.5 üst %86.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Primeira Liga | Estrela – Sp Lisbon | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-04-11 | Primeira Liga | Estrela – Sp Lisbon | 0-1 | Sp Lisbon kazandı |
| 2025-11-30 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Estrela | 4-0 | Sp Lisbon kazandı |
| 2025-03-29 | Primeira Liga | Estrela – Sp Lisbon | 0-3 | Sp Lisbon kazandı |
| 2024-11-01 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Estrela | 5-1 | Sp Lisbon kazandı |
| 2024-03-29 | Primeira Liga | Estrela – Sp Lisbon | 1-2 | Sp Lisbon kazandı |
| 2023-11-05 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Estrela | 3-2 | Sp Lisbon kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 15.00 | 6.40 | 1.25 | 1.58 | 2.36 |
| Bet365 | 12.00 | 5.75 | 1.22 | 1.53 | 2.40 |
| Bet&Win | 10.50 | 6.00 | 1.25 | — | — |
| BetVictor | 11.50 | 5.75 | 1.20 | — | — |
| Betfred | 12.00 | 6.00 | 1.20 | — | — |
| Paddy Power | 13.00 | 6.00 | 1.20 | — | — |
| SkyBet | 11.00 | 5.75 | 1.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Estrela – Sp Lisbon maçını kim kazanır?
Modelimize göre sp lisbon kazanır ihtimali %77; beraberlik %16.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %54. Gol beklentisi Estrela 0.59 – 2.37 Sp Lisbon.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %79, 3.5 üst %31.
Estrela – Sp Lisbon maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Estrela 0, Sp Lisbon 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.71 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %57.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Maritimo – Casa Pia 3.5 gol altı %80
- Guimaraes – Arouca 1.5 gol üstü %75
- Estrela – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Estrela maç tahminleri ve form
- Sp Lisbon maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
