Huesca – Castellon Maç Tahmini
Segunda · 24 Mayıs 2026 19:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Castellon kazanır (%57) · oran 1.71. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.26). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Huesca 1.07 – 1.9 Castellon
En olası skorlar
1-1 11%1-2 10%0-2 9%0-1 9%1-3 6%
Neden?
- Form: Huesca son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Castellon 1.6 — Castellon formda önde.
- Güç farkı belirgin: Castellon güç puanında 122 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%57); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Huesca 1.1 – Castellon 1.9; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %55.
Huesca – Castellon geçmiş maçları (H2H)
Son 4 karşılaşma: Huesca 1 galibiyet, 1 beraberlik, Castellon 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-24 | Segunda | Huesca – Castellon | 0-1 | Castellon kazandı |
| 2026-01-03 | Segunda | Castellon – Huesca | 4-1 | Castellon kazandı |
| 2025-02-02 | Segunda | Castellon – Huesca | 0-1 | Huesca kazandı |
| 2024-11-24 | Segunda | Huesca – Castellon | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 5.00 | 4.20 | 1.66 | 1.68 | 2.26 |
| Bet365 | 5.00 | 3.80 | 1.61 | 1.67 | 2.15 |
| Bet&Win | 4.20 | 3.90 | 1.65 | — | — |
| BetVictor | 4.60 | 3.90 | 1.62 | — | — |
| Betfred | 4.33 | 3.75 | 1.67 | — | — |
| Ladbrokes | 4.00 | 3.80 | 1.65 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Huesca – Castellon maçını kim kazanır?
Modelimize göre castellon kazanır ihtimali %57; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Huesca 1.07 – 1.9 Castellon.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %78, 3.5 üst %34.
Huesca – Castellon maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 4 karşılaşmada Huesca 1, Castellon 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
24 Mayıs 2026 günü diğer Segunda maçları
- Albacete – Sociedad B 1.5 gol üstü %80
- Andorra – Ceuta 1.5 gol üstü %84
- Cadiz – Leganes 1.5 gol üstü %73
- Cultural Leonesa – Burgos 3.5 gol altı %81
- Eibar – Cordoba 1.5 gol üstü %77
- Huesca – Castellon 1.5 gol üstü %78
- Las Palmas – Zaragoza 1.5 gol üstü %77
- Malaga – Santander 1.5 gol üstü %89
- Mirandes – Granada 1.5 gol üstü %76
- Sp Gijon – Almeria 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Man City – Aston Villa 1.5 gol üstü %90
- Club Brugge – Gent 1.5 gol üstü %88
- Brighton – Man United 1.5 gol üstü %87
- Villarreal – Ath Madrid 1.5 gol üstü %86
- Liverpool – Brentford 1.5 gol üstü %86
- Nott'm Forest – Bournemouth 1.5 gol üstü %84
- Fulham – Newcastle 1.5 gol üstü %83
- St Truiden – Mechelen 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Huesca maç tahminleri ve form
- Castellon maç tahminleri ve form
- Segunda tahminleri ve puan durumu
- 24 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
