Fulham – Newcastle Maç Tahmini
Premier League · 24 Mayıs 2026 18:00 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Newcastle kazanır (%42) · oran 2.42. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Fulham 1.53 – 1.74 Newcastle
En olası skorlar
1-1 11%1-2 9%2-1 8%2-2 7%0-1 6%
Neden?
- Form: Fulham son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Newcastle 1.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Fulham maç başına 1.36 gol beklentisi (xG) üretiyor, Newcastle 1.72. Savunmada Fulham 1.76, Newcastle 1.78 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Fulham 1.5 – Newcastle 1.7; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %64.
Fulham – Newcastle geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Fulham 3 galibiyet, 0 beraberlik, Newcastle 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-24 | Premier League | Fulham – Newcastle | 2-0 | Fulham kazandı |
| 2025-10-25 | Premier League | Newcastle – Fulham | 2-1 | Newcastle kazandı |
| 2025-02-01 | Premier League | Newcastle – Fulham | 1-2 | Fulham kazandı |
| 2024-09-21 | Premier League | Fulham – Newcastle | 3-1 | Fulham kazandı |
| 2024-04-06 | Premier League | Fulham – Newcastle | 0-1 | Newcastle kazandı |
| 2023-12-16 | Premier League | Newcastle – Fulham | 3-0 | Newcastle kazandı |
| 2023-01-15 | Premier League | Newcastle – Fulham | 1-0 | Newcastle kazandı |
| 2022-10-01 | Premier League | Fulham – Newcastle | 1-4 | Newcastle kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.98 | 3.90 | 2.42 | 1.67 | 2.42 |
| Bet365 | 2.88 | 3.80 | 2.25 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 2.80 | 3.70 | 2.35 | — | — |
| BetVictor | 2.80 | 3.60 | 2.25 | — | — |
| Betfred | 2.80 | 3.75 | 2.30 | — | — |
| Ladbrokes | 2.80 | 3.60 | 2.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Fulham – Newcastle maçını kim kazanır?
Modelimize göre newcastle kazanır ihtimali %42; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Fulham 1.53 – 1.74 Newcastle.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %83, 3.5 üst %39.
Fulham – Newcastle maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Fulham 3, Newcastle 5 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
24 Mayıs 2026 günü diğer Premier League maçları
- Brighton – Man United 1.5 gol üstü %87
- Burnley – Wolves 1.5 gol üstü %79
- Crystal Palace – Arsenal 1.5 gol üstü %80
- Fulham – Newcastle 1.5 gol üstü %83
- Liverpool – Brentford 1.5 gol üstü %86
- Man City – Aston Villa 1.5 gol üstü %90
- Nott'm Forest – Bournemouth 1.5 gol üstü %84
- Sunderland – Chelsea 1.5 gol üstü %77
- Tottenham – Everton 1.5 gol üstü %77
- West Ham – Leeds 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Malaga – Santander 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Gent 1.5 gol üstü %88
- Villarreal – Ath Madrid 1.5 gol üstü %86
- Andorra – Ceuta 1.5 gol üstü %84
- Sp Gijon – Almeria 1.5 gol üstü %83
- St Truiden – Mechelen 1.5 gol üstü %82
- Cultural Leonesa – Burgos 3.5 gol altı %81
- Milan – Cagliari 1.5 gol üstü %81
İlgili sayfalar
- Fulham maç tahminleri ve form
- Newcastle maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 24 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
