BankoZeka

Burnley – Wolves Maç Tahmini

Premier League · 24 Mayıs 2026 18:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Burnley kazanır (%39) · oran 2.48. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Burnley39% 2.48
Beraberlik25% 3.70
Wolves36% 3.00

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var58% ~1.70
Karşılıklı gol yok42% ~2.44

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü79% ~1.27
2.5 gol üstü55% 1.80
3.5 gol üstü32% ~3.04

Gol beklentisi: Burnley 1.47 – 1.41 Wolves

En olası skorlar

1-1 12%2-1 9%1-2 8%1-0 8%0-1 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Burnley – Wolves geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Burnley 3 galibiyet, 3 beraberlik, Wolves 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-16ChampionshipBurnley – Wolves1-2Wolves kazandı
2026-05-24Premier LeagueBurnley – Wolves1-1Beraberlik
2025-10-26Premier LeagueWolves – Burnley2-3Burnley kazandı
2024-04-02Premier LeagueBurnley – Wolves1-1Beraberlik
2023-12-05Premier LeagueWolves – Burnley1-0Wolves kazandı
2022-04-24Premier LeagueBurnley – Wolves1-0Burnley kazandı
2021-12-01Premier LeagueWolves – Burnley0-0Beraberlik
2021-04-25Premier LeagueWolves – Burnley0-4Burnley kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.483.703.001.802.20
Bet3652.353.502.901.732.10
Bet&Win2.453.502.75——
BetVictor2.303.502.80——
Betfred2.403.602.75——
Ladbrokes2.453.402.75——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Burnley

11.03 DQPR1-1 B
10.31 EPortsmouth0-0 B
10.24 DLincoln4-1 M
10.16 EWolves1-2 M
10.13 ECharlton2-2 B

Wolves

11.04 DBristol City1-2 G
10.31 ECardiff3-0 G
10.24 EWatford1-0 G
10.20 EPortsmouth1-1 B
10.16 DBurnley1-2 G

Sık sorulanlar

Burnley – Wolves maçını kim kazanır?

Modelimize göre burnley kazanır ihtimali %39; beraberlik %25.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Burnley 1.47 – 1.41 Wolves.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %79, 3.5 üst %32.

Burnley – Wolves maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Burnley 3, Wolves 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

24 Mayıs 2026 günü diğer Premier League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: