BankoZeka

St. Gilloise – Anderlecht Maç Tahmini

Pro League · 24 Mayıs 2026 19:30 · Sonuç 5-1. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%68) · oran 1.50. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

St. Gilloise68% 1.50
Beraberlik20% 4.33
Anderlecht12% 6.66

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var50% ~2.06
Karşılıklı gol yok50% ~1.94

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü80% ~1.27
2.5 gol üstü56% 1.73
3.5 gol üstü31% ~3.09

Gol beklentisi: St. Gilloise 2.14 – 0.79 Anderlecht

En olası skorlar

2-0 12%1-0 11%2-1 10%1-1 9%3-0 9%

Neden?

REKLAM
reklam

St. Gilloise – Anderlecht geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: St. Gilloise 7 galibiyet, 0 beraberlik, Anderlecht 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %38.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-30Pro LeagueSt. Gilloise – Anderlecht3-0St. Gilloise kazandı
2026-05-24Pro LeagueSt. Gilloise – Anderlecht5-1St. Gilloise kazandı
2026-04-26Pro LeagueAnderlecht – St. Gilloise1-3St. Gilloise kazandı
2025-11-30Pro LeagueAnderlecht – St. Gilloise1-0Anderlecht kazandı
2025-08-31Pro LeagueSt. Gilloise – Anderlecht2-0St. Gilloise kazandı
2025-05-10Pro LeagueAnderlecht – St. Gilloise0-1St. Gilloise kazandı
2025-04-12Pro LeagueSt. Gilloise – Anderlecht2-0St. Gilloise kazandı
2025-02-23Pro LeagueAnderlecht – St. Gilloise0-2St. Gilloise kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.474.301.091.011.24
Bet&Win1.504.336.25——
Betfred1.444.206.50——
Ladbrokes1.504.336.00——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

St. Gilloise

10.31 DBeveren1-2 G
10.25 ECercle Brugge5-2 G
10.11 EOud-Heverlee Leuven1-1 B
09.20 DAntwerp0-2 G
09.12 ELommel SK5-0 G

Anderlecht

10.31 EWesterlo4-1 G
10.25 DGent4-0 M
10.10 DCercle Brugge1-2 G
09.19 EWaregem3-0 G
09.11 DMechelen0-1 G

Sık sorulanlar

St. Gilloise – Anderlecht maçını kim kazanır?

Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %68; beraberlik %20.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol yok ihtimali %50. Gol beklentisi St. Gilloise 2.14 – 0.79 Anderlecht.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %80, 3.5 üst %31.

St. Gilloise – Anderlecht maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada St. Gilloise 7, Anderlecht 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

24 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: