Elversberg – Preußen Münster Maç Tahmini
2. Bundesliga · 17 Mayıs 2026 16:30 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Elversberg kazanır (%81) · oran 1.26. En olası seçim 1.5 Üst %89 (oran ~1.13). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Elversberg 2.9 – 0.76 Preußen Münster
En olası skorlar
2-0 11%3-0 10%2-1 8%3-1 8%4-0 8%
Neden?
- Form: Elversberg son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Preußen Münster 0.6 — Elversberg formda önde.
- Güç farkı belirgin: Elversberg güç puanında 145 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%80); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Elversberg 2.9 – Preußen Münster 0.8; 2.5 üstü ihtimali %71, karşılıklı gol %52.
Elversberg – Preußen Münster geçmiş maçları (H2H)
Son 4 karşılaşma: Elversberg 1 galibiyet, 2 beraberlik, Preußen Münster 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-17 | 2. Bundesliga | Elversberg – Preußen Münster | 3-0 | Elversberg kazandı |
| 2025-12-21 | 2. Bundesliga | Preußen Münster – Elversberg | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-03-15 | 2. Bundesliga | Elversberg – Preußen Münster | 0-1 | Preußen Münster kazandı |
| 2024-10-19 | 2. Bundesliga | Preußen Münster – Elversberg | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.23 | 7.20 | 12.50 | 1.33 | 3.25 |
| Bet365 | 1.22 | 6.00 | 10.00 | 1.36 | 3.10 |
| Bet&Win | 1.26 | 6.50 | 10.00 | — | — |
| BetVictor | 1.18 | 6.50 | 11.00 | — | — |
| Betfred | 1.22 | 6.00 | 10.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.22 | 5.75 | 8.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Elversberg – Preußen Münster maçını kim kazanır?
Modelimize göre elversberg kazanır ihtimali %81; beraberlik %12.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Elversberg 2.9 – 0.76 Preußen Münster.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %71, alt %29. 1.5 üst %89, 3.5 üst %50.
Elversberg – Preußen Münster maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 4 karşılaşmada Elversberg 1, Preußen Münster 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Dresden – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %85
- Elversberg – Preußen Münster 1.5 gol üstü %89
- Greuther Furth – Fortuna Dusseldorf 1.5 gol üstü %84
- Hannover – Nurnberg 1.5 gol üstü %88
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Magdeburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- Schalke 04 – Braunschweig 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Zwolle – Feyenoord 1.5 gol üstü %89
- Paris FC – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Utrecht – For Sittard 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Elversberg maç tahminleri ve form
- Preußen Münster maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
