Hannover – Nurnberg Maç Tahmini
2. Bundesliga · 17 Mayıs 2026 16:30 · Sonuç 3-3. Tahminimiz: Hannover kazanır (%67) · oran 1.46. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.15). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Hannover 2.53 – 1.11 Nurnberg
En olası skorlar
2-1 9%2-0 8%3-1 8%1-1 8%3-0 7%
Neden?
- Form: Hannover son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Nurnberg 1.6 — form dengeli.
- Hannover güç puanında hafif önde (64 puan).
- Hücum: Hannover maç başına 1.08 gol beklentisi (xG) üretiyor, Nurnberg 1.06. Savunmada Hannover 2.18, Nurnberg 1.52 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%68); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Hannover 2.5 – Nurnberg 1.1; 2.5 üstü ihtimali %70, karşılıklı gol %63.
Hannover – Nurnberg geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Hannover 4 galibiyet, 2 beraberlik, Nurnberg 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-11 | 2. Bundesliga | Nurnberg – Hannover | 2-1 | Nurnberg kazandı |
| 2026-05-17 | 2. Bundesliga | Hannover – Nurnberg | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-12-21 | 2. Bundesliga | Nurnberg – Hannover | 2-1 | Nurnberg kazandı |
| 2025-03-01 | 2. Bundesliga | Nurnberg – Hannover | 1-2 | Hannover kazandı |
| 2024-09-29 | 2. Bundesliga | Hannover – Nurnberg | 2-0 | Hannover kazandı |
| 2024-01-26 | 2. Bundesliga | Hannover – Nurnberg | 3-0 | Hannover kazandı |
| 2023-08-06 | 2. Bundesliga | Nurnberg – Hannover | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-04-29 | 2. Bundesliga | Hannover – Nurnberg | 3-0 | Hannover kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.46 | 5.40 | 6.20 | 1.01 | 1.25 |
| Bet365 | 1.44 | 4.75 | 5.75 | 1.40 | 2.88 |
| Bet&Win | 1.44 | 5.00 | 6.25 | — | — |
| BetVictor | 1.40 | 4.75 | 6.00 | — | — |
| Betfred | 1.40 | 4.60 | 6.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.40 | 4.50 | 5.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Hannover – Nurnberg maçını kim kazanır?
Modelimize göre hannover kazanır ihtimali %67; beraberlik %19.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Hannover 2.53 – 1.11 Nurnberg.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %70, alt %30. 1.5 üst %88, 3.5 üst %48.
Hannover – Nurnberg maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Hannover 4, Nurnberg 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Dresden – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %85
- Elversberg – Preußen Münster 1.5 gol üstü %89
- Greuther Furth – Fortuna Dusseldorf 1.5 gol üstü %84
- Hannover – Nurnberg 1.5 gol üstü %88
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Magdeburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- Schalke 04 – Braunschweig 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Zwolle – Feyenoord 1.5 gol üstü %89
- Paris FC – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Utrecht – For Sittard 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Hannover maç tahminleri ve form
- Nurnberg maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
