Getafe – Mallorca Maç Tahmini
La Liga · 13 Mayıs 2026 22:30 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Getafe kazanır (%43) · oran 2.26. En olası seçim 3.5 Alt %85 (oran ~1.20). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Getafe 1.26 – 0.89 Mallorca
En olası skorlar
1-0 14%1-1 14%0-0 12%0-1 10%2-0 9%
Neden?
- Form: Getafe son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Mallorca 1.6 — Mallorca formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Getafe maç başına 1.01 gol beklentisi (xG) üretiyor, Mallorca 1.36. Savunmada Getafe 1.43, Mallorca 1.66 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Getafe 1.3 – Mallorca 0.9; 2.5 üstü ihtimali %36, karşılıklı gol %45.
Getafe – Mallorca geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Getafe 3 galibiyet, 1 beraberlik, Mallorca 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-13 | La Liga | Getafe – Mallorca | 3-1 | Getafe kazandı |
| 2025-11-09 | La Liga | Mallorca – Getafe | 1-0 | Mallorca kazandı |
| 2025-05-18 | La Liga | Mallorca – Getafe | 1-2 | Getafe kazandı |
| 2024-12-21 | La Liga | Getafe – Mallorca | 0-1 | Mallorca kazandı |
| 2024-05-26 | La Liga | Getafe – Mallorca | 1-2 | Mallorca kazandı |
| 2023-10-28 | La Liga | Mallorca – Getafe | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-04-23 | La Liga | Mallorca – Getafe | 3-1 | Mallorca kazandı |
| 2022-12-30 | La Liga | Getafe – Mallorca | 2-0 | Getafe kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.26 | 3.25 | 3.95 | 2.72 | 1.56 |
| Bet365 | 2.20 | 3.20 | 3.50 | 2.63 | 1.50 |
| Bet&Win | 2.20 | 3.10 | 3.50 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.10 | 3.60 | — | — |
| Betfred | 2.15 | 3.10 | 3.60 | — | — |
| Ladbrokes | 2.20 | 3.10 | 3.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Getafe – Mallorca maçını kim kazanır?
Modelimize göre getafe kazanır ihtimali %43; beraberlik %32.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %55. Gol beklentisi Getafe 1.26 – 0.89 Mallorca.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %36, alt %64. 1.5 üst %64, 3.5 üst %15.
Getafe – Mallorca maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Getafe 3, Mallorca 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Mayıs 2026 günü diğer La Liga maçları
- Espanol – Ath Bilbao 3.5 gol altı %75
- Villarreal – Sevilla 1.5 gol üstü %76
- Alaves – Barcelona 1.5 gol üstü %84
- Getafe – Mallorca 3.5 gol altı %85
Günün en güçlü tahminleri
- Man City – Crystal Palace 1.5 gol üstü %86
- Lens – Paris SG 1.5 gol üstü %86
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %84
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %83
- Levadeiakos – OFI Crete 1.5 gol üstü %81
- Brest – Strasbourg 1.5 gol üstü %79
- Hearts – Falkirk 1.5 gol üstü %79
- Volos NFC – Aris 3.5 gol altı %76
İlgili sayfalar
- Getafe maç tahminleri ve form
- Mallorca maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 13 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
