Motherwell – Celtic Maç Tahmini
Premiership · 13 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 2-3. Tahminimiz: Celtic kazanır (%55) · oran 1.77. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Motherwell 1.17 – 1.94 Celtic
En olası skorlar
1-1 11%1-2 10%0-2 8%0-1 8%1-3 6%
Neden?
- Form: Motherwell son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Celtic 3.0 — Celtic formda önde.
- Güç farkı belirgin: Celtic güç puanında 121 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%57); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Motherwell 1.2 – Celtic 1.9; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %62.
Motherwell – Celtic geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Motherwell 1 galibiyet, 0 beraberlik, Celtic 7 galibiyet. Maç başına ortalama 3.62 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Premiership | Motherwell – Celtic | 0-2 | Celtic kazandı |
| 2026-05-13 | Premiership | Motherwell – Celtic | 2-3 | Celtic kazandı |
| 2026-03-14 | Premiership | Celtic – Motherwell | 3-1 | Celtic kazandı |
| 2025-12-30 | Premiership | Motherwell – Celtic | 2-0 | Motherwell kazandı |
| 2025-10-05 | Premiership | Celtic – Motherwell | 3-2 | Celtic kazandı |
| 2025-02-02 | Premiership | Motherwell – Celtic | 1-3 | Celtic kazandı |
| 2024-12-26 | Premiership | Celtic – Motherwell | 4-0 | Celtic kazandı |
| 2024-10-27 | Premiership | Motherwell – Celtic | 0-3 | Celtic kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.60 | 4.40 | 1.77 | 1.59 | 2.56 |
| Bet365 | 4.33 | 4.10 | 1.66 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 4.20 | 4.00 | 1.71 | — | — |
| BetVictor | 4.20 | 3.90 | 1.67 | — | — |
| Betfred | 4.33 | 4.20 | 1.70 | — | — |
| Ladbrokes | 4.20 | 4.00 | 1.73 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Motherwell – Celtic maçını kim kazanır?
Modelimize göre celtic kazanır ihtimali %55; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Motherwell 1.17 – 1.94 Celtic.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %84, 3.5 üst %37.
Motherwell – Celtic maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Motherwell 1, Celtic 7 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Mayıs 2026 günü diğer Premiership maçları
- Hearts – Falkirk 1.5 gol üstü %79
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %84
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Man City – Crystal Palace 1.5 gol üstü %86
- Lens – Paris SG 1.5 gol üstü %86
- Getafe – Mallorca 3.5 gol altı %85
- Alaves – Barcelona 1.5 gol üstü %84
- Levadeiakos – OFI Crete 1.5 gol üstü %81
- Brest – Strasbourg 1.5 gol üstü %79
- Volos NFC – Aris 3.5 gol altı %76
- Villarreal – Sevilla 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Motherwell maç tahminleri ve form
- Celtic maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 13 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
