Rangers – Hibernian Maç Tahmini
Premiership · 13 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Rangers kazanır (%68) · oran 1.54. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Rangers 2.27 – 0.89 Hibernian
En olası skorlar
2-0 11%2-1 10%1-0 9%1-1 9%3-0 8%
Neden?
- Form: Rangers son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Hibernian 1.2 — form dengeli.
- Rangers güç puanında hafif önde (92 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%65); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Rangers 2.3 – Hibernian 0.9; 2.5 üstü ihtimali %61, karşılıklı gol %55.
Rangers – Hibernian geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Rangers 2 galibiyet, 3 beraberlik, Hibernian 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Premiership | Rangers – Hibernian | 1-2 | Hibernian kazandı |
| 2026-05-13 | Premiership | Rangers – Hibernian | 1-2 | Hibernian kazandı |
| 2026-02-01 | Premiership | Hibernian – Rangers | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-12-15 | Premiership | Rangers – Hibernian | 1-0 | Rangers kazandı |
| 2025-10-29 | Premiership | Hibernian – Rangers | 0-1 | Rangers kazandı |
| 2025-05-17 | Premiership | Hibernian – Rangers | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-04-05 | Premiership | Rangers – Hibernian | 0-2 | Hibernian kazandı |
| 2025-01-05 | Premiership | Hibernian – Rangers | 3-3 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.54 | 4.80 | 6.20 | 1.60 | 2.52 |
| Bet365 | 1.45 | 4.75 | 5.75 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 1.50 | 4.50 | 5.50 | — | — |
| BetVictor | 1.45 | 4.40 | 5.75 | — | — |
| Betfred | 1.50 | 4.60 | 6.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.50 | 4.50 | 5.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Rangers – Hibernian maçını kim kazanır?
Modelimize göre rangers kazanır ihtimali %68; beraberlik %18.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Rangers 2.27 – 0.89 Hibernian.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %83, 3.5 üst %38.
Rangers – Hibernian maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Rangers 2, Hibernian 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Mayıs 2026 günü diğer Premiership maçları
- Hearts – Falkirk 1.5 gol üstü %79
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %84
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Man City – Crystal Palace 1.5 gol üstü %86
- Lens – Paris SG 1.5 gol üstü %86
- Getafe – Mallorca 3.5 gol altı %85
- Alaves – Barcelona 1.5 gol üstü %84
- Levadeiakos – OFI Crete 1.5 gol üstü %81
- Brest – Strasbourg 1.5 gol üstü %79
- Volos NFC – Aris 3.5 gol altı %76
- Villarreal – Sevilla 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Rangers maç tahminleri ve form
- Hibernian maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 13 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
