Hearts – Falkirk Maç Tahmini
Premiership · 13 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Hearts kazanır (%72) · oran 1.47. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Hearts 2.23 – 0.73 Falkirk
En olası skorlar
2-0 13%1-0 11%3-0 10%2-1 9%1-1 9%
Neden?
- Form: Hearts son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Falkirk 1.2 — Hearts formda önde.
- Güç farkı belirgin: Hearts güç puanında 132 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%69); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Hearts 2.2 – Falkirk 0.7; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %50.
Hearts – Falkirk geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Hearts 4 galibiyet, 0 beraberlik, Falkirk 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.4 gol, karşılıklı gol oranı %20, 2.5 üst %60.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-15 | Premiership | Falkirk – Hearts | 2-1 | Falkirk kazandı |
| 2026-05-13 | Premiership | Hearts – Falkirk | 3-0 | Hearts kazandı |
| 2026-02-21 | Premiership | Hearts – Falkirk | 1-0 | Hearts kazandı |
| 2025-12-13 | Premiership | Falkirk – Hearts | 0-2 | Hearts kazandı |
| 2025-09-27 | Premiership | Hearts – Falkirk | 3-0 | Hearts kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.47 | 4.80 | 7.60 | 1.71 | 2.26 |
| Bet365 | 1.41 | 4.75 | 6.50 | 1.67 | 2.20 |
| Bet&Win | 1.43 | 4.75 | 6.50 | — | — |
| BetVictor | 1.40 | 4.40 | 6.50 | — | — |
| Betfred | 1.44 | 4.60 | 7.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.44 | 4.80 | 6.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Hearts – Falkirk maçını kim kazanır?
Modelimize göre hearts kazanır ihtimali %72; beraberlik %18.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %50. Gol beklentisi Hearts 2.23 – 0.73 Falkirk.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %79, 3.5 üst %33.
Hearts – Falkirk maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Hearts 4, Falkirk 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.4 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %20.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Mayıs 2026 günü diğer Premiership maçları
- Hearts – Falkirk 1.5 gol üstü %79
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %84
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Man City – Crystal Palace 1.5 gol üstü %86
- Lens – Paris SG 1.5 gol üstü %86
- Getafe – Mallorca 3.5 gol altı %85
- Alaves – Barcelona 1.5 gol üstü %84
- Levadeiakos – OFI Crete 1.5 gol üstü %81
- Brest – Strasbourg 1.5 gol üstü %79
- Volos NFC – Aris 3.5 gol altı %76
- Villarreal – Sevilla 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Hearts maç tahminleri ve form
- Falkirk maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 13 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
