Santa Clara – Nacional Maç Tahmini
Primeira Liga · 11 Mayıs 2026 22:15 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Santa Clara kazanır (%44) · oran 2.12. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Santa Clara 1.48 – 1.09 Nacional
En olası skorlar
1-1 13%1-0 11%2-1 9%2-0 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Santa Clara son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Nacional 1.8 — Nacional formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Santa Clara 1.5 – Nacional 1.1; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %54.
Santa Clara – Nacional geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Santa Clara 5 galibiyet, 2 beraberlik, Nacional 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-10 | Primeira Liga | Santa Clara – Nacional | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-05-11 | Primeira Liga | Santa Clara – Nacional | 2-0 | Santa Clara kazandı |
| 2026-01-11 | Primeira Liga | Nacional – Santa Clara | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-03-30 | Primeira Liga | Santa Clara – Nacional | 1-0 | Santa Clara kazandı |
| 2024-11-04 | Primeira Liga | Nacional – Santa Clara | 2-0 | Nacional kazandı |
| 2021-04-11 | Primeira Liga | Santa Clara – Nacional | 5-1 | Santa Clara kazandı |
| 2020-12-06 | Primeira Liga | Nacional – Santa Clara | 1-3 | Santa Clara kazandı |
| 2019-02-24 | Primeira Liga | Santa Clara – Nacional | 2-0 | Santa Clara kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.12 | 3.30 | 1.09 | 2.08 | 1.78 |
| Bet365 | 2.05 | 3.40 | 3.50 | 2.05 | 1.75 |
| Bet&Win | 2.05 | 3.30 | 3.40 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.25 | 3.30 | — | — |
| Betfred | 2.10 | 3.25 | 3.30 | — | — |
| Ladbrokes | 2.10 | 3.40 | 3.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Santa Clara – Nacional maçını kim kazanır?
Modelimize göre santa clara kazanır ihtimali %44; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Santa Clara 1.48 – 1.09 Nacional.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %73, 3.5 üst %25.
Santa Clara – Nacional maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Santa Clara 5, Nacional 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Mayıs 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Benfica – Sp Braga 1.5 gol üstü %81
- Estrela – Famalicao 1.5 gol üstü %75
- Gil Vicente – Arouca 1.5 gol üstü %76
- Guimaraes – Casa Pia 1.5 gol üstü %75
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %87
- Santa Clara – Nacional 3.5 gol altı %75
- Tondela – Moreirense 3.5 gol altı %76
Günün en güçlü tahminleri
- Tottenham – Leeds 1.5 gol üstü %81
- Vallecano – Girona 1.5 gol üstü %78
- Huesca – Sociedad B 3.5 gol altı %76
- Napoli – Bologna 1.5 gol üstü %75
İlgili sayfalar
- Santa Clara maç tahminleri ve form
- Nacional maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 11 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
