Estrela – Famalicao Maç Tahmini
Primeira Liga · 11 Mayıs 2026 22:15 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Famalicao kazanır (%52) · oran 2.06. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.32). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Estrela 1.09 – 1.69 Famalicao
En olası skorlar
1-1 12%0-1 10%1-2 10%0-2 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Estrela son 5 maçta ortalama 0.0 puan, Famalicao 1.4 — Famalicao formda önde.
- Güç farkı belirgin: Famalicao güç puanında 154 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%48); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Estrela 1.1 – Famalicao 1.7; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %56.
Estrela – Famalicao geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Estrela 2 galibiyet, 4 beraberlik, Famalicao 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.86 gol, karşılıklı gol oranı %29, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Primeira Liga | Estrela – Famalicao | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-05-11 | Primeira Liga | Estrela – Famalicao | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-12-27 | Primeira Liga | Famalicao – Estrela | 2-3 | Estrela kazandı |
| 2025-01-25 | Primeira Liga | Famalicao – Estrela | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-08-19 | Primeira Liga | Estrela – Famalicao | 0-3 | Famalicao kazandı |
| 2024-03-16 | Primeira Liga | Famalicao – Estrela | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-10-29 | Primeira Liga | Estrela – Famalicao | 1-0 | Estrela kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.75 | 3.55 | 2.06 | 1.89 | 1.99 |
| Bet365 | 3.50 | 3.60 | 1.96 | 1.85 | 1.95 |
| Bet&Win | 3.50 | 3.50 | 1.98 | — | — |
| BetVictor | 3.50 | 3.40 | 1.95 | — | — |
| Betfred | 3.40 | 3.40 | 2.00 | — | — |
| Ladbrokes | 3.50 | 3.50 | 2.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Estrela – Famalicao maçını kim kazanır?
Modelimize göre famalicao kazanır ihtimali %52; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Estrela 1.09 – 1.69 Famalicao.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %75, 3.5 üst %29.
Estrela – Famalicao maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Estrela 2, Famalicao 1 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.86 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %29.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Mayıs 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Benfica – Sp Braga 1.5 gol üstü %81
- Estrela – Famalicao 1.5 gol üstü %75
- Gil Vicente – Arouca 1.5 gol üstü %76
- Guimaraes – Casa Pia 1.5 gol üstü %75
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %87
- Santa Clara – Nacional 3.5 gol altı %75
- Tondela – Moreirense 3.5 gol altı %76
Günün en güçlü tahminleri
- Tottenham – Leeds 1.5 gol üstü %81
- Vallecano – Girona 1.5 gol üstü %78
- Huesca – Sociedad B 3.5 gol altı %76
- Napoli – Bologna 1.5 gol üstü %75
İlgili sayfalar
- Estrela maç tahminleri ve form
- Famalicao maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 11 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
