Vallecano – Girona Maç Tahmini
La Liga · 11 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Vallecano kazanır (%41) · oran 2.46. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Vallecano 1.52 – 1.34 Girona
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-0 8%1-2 8%0-1 7%
Neden?
- Form: Vallecano son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Girona 0.8 — Vallecano formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Vallecano maç başına 1.70 gol beklentisi (xG) üretiyor, Girona 1.41. Savunmada Vallecano 1.57, Girona 1.57 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%41); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Vallecano 1.5 – Girona 1.3; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %60.
Vallecano – Girona geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Vallecano 2 galibiyet, 4 beraberlik, Girona 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-11 | La Liga | Vallecano – Girona | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-08-15 | La Liga | Girona – Vallecano | 1-3 | Vallecano kazandı |
| 2025-01-26 | La Liga | Vallecano – Girona | 2-1 | Vallecano kazandı |
| 2024-09-25 | La Liga | Girona – Vallecano | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-02-26 | La Liga | Girona – Vallecano | 3-0 | Girona kazandı |
| 2023-11-11 | La Liga | Vallecano – Girona | 1-2 | Girona kazandı |
| 2023-03-18 | La Liga | Vallecano – Girona | 2-2 | Beraberlik |
| 2022-12-29 | La Liga | Girona – Vallecano | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.46 | 3.55 | 3.05 | 1.81 | 2.04 |
| Bet365 | 2.30 | 3.50 | 3.00 | 1.83 | 2.03 |
| Bet&Win | 2.35 | 3.40 | 2.95 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.30 | 2.80 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.50 | 3.00 | — | — |
| Ladbrokes | 2.37 | 3.30 | 2.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Vallecano – Girona maçını kim kazanır?
Modelimize göre vallecano kazanır ihtimali %41; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Vallecano 1.52 – 1.34 Girona.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %78, 3.5 üst %31.
Vallecano – Girona maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Vallecano 2, Girona 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Mayıs 2026 günü diğer La Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %87
- Benfica – Sp Braga 1.5 gol üstü %81
- Tottenham – Leeds 1.5 gol üstü %81
- Gil Vicente – Arouca 1.5 gol üstü %76
- Huesca – Sociedad B 3.5 gol altı %76
- Tondela – Moreirense 3.5 gol altı %76
- Napoli – Bologna 1.5 gol üstü %75
- Guimaraes – Casa Pia 1.5 gol üstü %75
İlgili sayfalar
- Vallecano maç tahminleri ve form
- Girona maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 11 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
