Benfica – Sp Braga Maç Tahmini
Primeira Liga · 11 Mayıs 2026 22:15 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Benfica kazanır (%71) · oran 1.45. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Benfica 2.26 – 0.77 Sp Braga
En olası skorlar
2-0 12%1-0 11%2-1 9%3-0 9%1-1 9%
Neden?
- Form: Benfica son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Sp Braga 1.6 — Benfica formda önde.
- Güç farkı belirgin: Benfica güç puanında 110 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%69); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Benfica 2.3 – Sp Braga 0.8; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %51.
Benfica – Sp Braga geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Benfica 3 galibiyet, 3 beraberlik, Sp Braga 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-11 | Primeira Liga | Benfica – Sp Braga | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-12-28 | Primeira Liga | Sp Braga – Benfica | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-05-17 | Primeira Liga | Sp Braga – Benfica | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-01-04 | Primeira Liga | Benfica – Sp Braga | 1-2 | Sp Braga kazandı |
| 2024-04-27 | Primeira Liga | Benfica – Sp Braga | 3-1 | Benfica kazandı |
| 2023-12-17 | Primeira Liga | Sp Braga – Benfica | 0-1 | Benfica kazandı |
| 2023-05-06 | Primeira Liga | Benfica – Sp Braga | 1-0 | Benfica kazandı |
| 2022-12-30 | Primeira Liga | Sp Braga – Benfica | 3-0 | Sp Braga kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.45 | 4.90 | 7.40 | 1.68 | 2.20 |
| Bet365 | 1.39 | 4.33 | 7.00 | 1.65 | 2.20 |
| Bet&Win | 1.43 | 4.60 | 6.50 | — | — |
| BetVictor | 1.40 | 4.40 | 6.50 | — | — |
| Betfred | 1.40 | 4.33 | 7.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.44 | 4.60 | 6.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Benfica – Sp Braga maçını kim kazanır?
Modelimize göre benfica kazanır ihtimali %71; beraberlik %18.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Benfica 2.26 – 0.77 Sp Braga.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %81, 3.5 üst %35.
Benfica – Sp Braga maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Benfica 3, Sp Braga 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Mayıs 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Benfica – Sp Braga 1.5 gol üstü %81
- Estrela – Famalicao 1.5 gol üstü %75
- Gil Vicente – Arouca 1.5 gol üstü %76
- Guimaraes – Casa Pia 1.5 gol üstü %75
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %87
- Santa Clara – Nacional 3.5 gol altı %75
- Tondela – Moreirense 3.5 gol altı %76
Günün en güçlü tahminleri
- Tottenham – Leeds 1.5 gol üstü %81
- Vallecano – Girona 1.5 gol üstü %78
- Huesca – Sociedad B 3.5 gol altı %76
- Napoli – Bologna 1.5 gol üstü %75
İlgili sayfalar
- Benfica maç tahminleri ve form
- Sp Braga maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 11 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
