Mirandes – Eibar Maç Tahmini
Segunda · 10 Mayıs 2026 19:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Eibar kazanır (%37) · oran 2.60. En olası seçim 3.5 Alt %77 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Mirandes 1.18 – 1.24 Eibar
En olası skorlar
1-1 14%0-1 10%1-0 10%0-0 9%1-2 8%
Neden?
- Form: Mirandes son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Eibar 2.0 — Eibar formda önde.
- Güç farkı belirgin: Eibar güç puanında 112 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%38); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Mirandes 1.2 – Eibar 1.2; 2.5 üstü ihtimali %44, karşılıklı gol %51.
Mirandes – Eibar geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Mirandes 2 galibiyet, 1 beraberlik, Eibar 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-10 | Segunda | Mirandes – Eibar | 0-1 | Eibar kazandı |
| 2026-01-02 | Segunda | Eibar – Mirandes | 2-1 | Eibar kazandı |
| 2025-05-03 | Segunda | Eibar – Mirandes | 0-1 | Mirandes kazandı |
| 2024-10-19 | Segunda | Mirandes – Eibar | 1-0 | Mirandes kazandı |
| 2024-01-26 | Segunda | Eibar – Mirandes | 1-0 | Eibar kazandı |
| 2023-10-05 | Segunda | Mirandes – Eibar | 1-3 | Eibar kazandı |
| 2023-03-20 | Segunda | Mirandes – Eibar | 2-3 | Eibar kazandı |
| 2022-10-10 | Segunda | Eibar – Mirandes | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.82 | 3.40 | 2.60 | 2.04 | 1.66 |
| Bet365 | 2.65 | 3.40 | 2.45 | 2.05 | 1.75 |
| Bet&Win | 2.70 | 3.20 | 2.40 | — | — |
| BetVictor | 2.70 | 3.20 | 2.45 | — | — |
| Betfred | 2.63 | 3.30 | 2.50 | — | — |
| Ladbrokes | 2.62 | 3.10 | 2.37 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Mirandes – Eibar maçını kim kazanır?
Modelimize göre eibar kazanır ihtimali %37; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Mirandes 1.18 – 1.24 Eibar.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %44, alt %56. 1.5 üst %70, 3.5 üst %23.
Mirandes – Eibar maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Mirandes 2, Eibar 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Segunda maçları
- Andorra – Las Palmas 1.5 gol üstü %75
- Leganes – Santander 1.5 gol üstü %82
- Cordoba – Granada 1.5 gol üstü %77
- Mirandes – Eibar 3.5 gol altı %77
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Mirandes maç tahminleri ve form
- Eibar maç tahminleri ve form
- Segunda tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
