Parma – Roma Maç Tahmini
Serie A · 10 Mayıs 2026 19:00 · Sonuç 2-3. Tahminimiz: Roma kazanır (%65) · oran 1.57. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.33). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Parma 0.73 – 1.91 Roma
En olası skorlar
0-1 13%0-2 13%1-1 10%1-2 10%0-3 8%
Neden?
- Form: Parma son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Roma 2.0 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Roma güç puanında 155 puan önde.
- Hücum: Parma maç başına 0.82 gol beklentisi (xG) üretiyor, Roma 1.66. Savunmada Parma 1.51, Roma 1.07 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%63); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Parma 0.7 – Roma 1.9; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %48.
Parma – Roma geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Parma 2 galibiyet, 0 beraberlik, Roma 6 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-10 | Serie A | Parma – Roma | 2-3 | Roma kazandı |
| 2025-10-29 | Serie A | Roma – Parma | 2-1 | Roma kazandı |
| 2025-02-16 | Serie A | Parma – Roma | 0-1 | Roma kazandı |
| 2024-12-22 | Serie A | Roma – Parma | 5-0 | Roma kazandı |
| 2021-03-14 | Serie A | Parma – Roma | 2-0 | Parma kazandı |
| 2020-11-22 | Serie A | Roma – Parma | 3-0 | Roma kazandı |
| 2020-07-08 | Serie A | Roma – Parma | 2-1 | Roma kazandı |
| 2019-11-10 | Serie A | Parma – Roma | 2-0 | Parma kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 7.00 | 4.40 | 1.56 | 2.12 | 1.84 |
| Bet365 | 6.25 | 4.10 | 1.53 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 6.00 | 4.00 | 1.57 | — | — |
| BetVictor | 6.50 | 3.90 | 1.50 | — | — |
| Betfred | 6.50 | 4.00 | 1.53 | — | — |
| Ladbrokes | 6.00 | 4.00 | 1.55 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Parma – Roma maçını kim kazanır?
Modelimize göre roma kazanır ihtimali %65; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %52. Gol beklentisi Parma 0.73 – 1.91 Roma.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %73, 3.5 üst %25.
Parma – Roma maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Parma 2, Roma 6 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Serie A maçları
- Verona – Como 1.5 gol üstü %75
- Cremonese – Pisa 3.5 gol altı %78
- Fiorentina – Genoa 3.5 gol altı %76
- Parma – Roma 3.5 gol altı %75
- Milan – Atalanta 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Parma maç tahminleri ve form
- Roma maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
