Moreirense – Estrela Maç Tahmini
Primeira Liga · 2 Mayıs 2026 17:30 · Sonuç 3-2. Tahminimiz: Moreirense kazanır (%38) · oran 2.50. En olası seçim 3.5 Alt %78 (oran ~1.27). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Moreirense 1.24 – 1.14 Estrela
En olası skorlar
1-1 14%1-0 11%0-0 10%0-1 10%2-1 8%
Neden?
- Form: Moreirense son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Estrela 0.6 — form dengeli.
- Moreirense güç puanında hafif önde (66 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%38); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Moreirense 1.2 – Estrela 1.1; 2.5 üstü ihtimali %43, karşılıklı gol %51.
Moreirense – Estrela geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Moreirense 3 galibiyet, 3 beraberlik, Estrela 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.57 gol, karşılıklı gol oranı %71, 2.5 üst %57.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-31 | Primeira Liga | Moreirense – Estrela | 2-1 | Moreirense kazandı |
| 2026-05-02 | Primeira Liga | Moreirense – Estrela | 3-2 | Moreirense kazandı |
| 2025-12-20 | Primeira Liga | Estrela – Moreirense | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-03-02 | Primeira Liga | Moreirense – Estrela | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-09-28 | Primeira Liga | Estrela – Moreirense | 2-1 | Estrela kazandı |
| 2024-04-07 | Primeira Liga | Moreirense – Estrela | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-11-11 | Primeira Liga | Estrela – Moreirense | 0-1 | Moreirense kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 2.50 | 3.10 | 2.85 | 2.20 | 1.65 |
| Bet&Win | 2.40 | 3.20 | 2.85 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.10 | 2.80 | — | — |
| Ladbrokes | 2.45 | 3.25 | 2.87 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Moreirense – Estrela maçını kim kazanır?
Modelimize göre moreirense kazanır ihtimali %38; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Moreirense 1.24 – 1.14 Estrela.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %43, alt %57. 1.5 üst %69, 3.5 üst %22.
Moreirense – Estrela maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Moreirense 3, Estrela 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.57 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %71.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Arouca – Santa Clara 3.5 gol altı %82
- Moreirense – Estrela 3.5 gol altı %78
- Nacional – AVS 1.5 gol üstü %81
- Famalicao – Benfica 1.5 gol üstü %79
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %84
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Moreirense maç tahminleri ve form
- Estrela maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
