Famalicao – Benfica Maç Tahmini
Primeira Liga · 2 Mayıs 2026 20:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Benfica kazanır (%61) · oran 1.62. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Famalicao 0.95 – 1.99 Benfica
En olası skorlar
1-1 11%0-2 11%0-1 10%1-2 10%0-3 7%
Neden?
- Form: Famalicao son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Benfica 2.6 — Benfica formda önde.
- Güç farkı belirgin: Benfica güç puanında 175 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%62); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Famalicao 0.9 – Benfica 2.0; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %55.
Famalicao – Benfica geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Famalicao 2 galibiyet, 1 beraberlik, Benfica 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %12, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Primeira Liga | Famalicao – Benfica | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-12-22 | Primeira Liga | Benfica – Famalicao | 1-0 | Benfica kazandı |
| 2025-01-17 | Primeira Liga | Benfica – Famalicao | 4-0 | Benfica kazandı |
| 2024-08-11 | Primeira Liga | Famalicao – Benfica | 2-0 | Famalicao kazandı |
| 2024-05-05 | Primeira Liga | Famalicao – Benfica | 2-0 | Famalicao kazandı |
| 2023-12-29 | Primeira Liga | Benfica – Famalicao | 3-0 | Benfica kazandı |
| 2023-03-03 | Primeira Liga | Benfica – Famalicao | 2-0 | Benfica kazandı |
| 2022-09-10 | Primeira Liga | Famalicao – Benfica | 0-1 | Benfica kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 5.50 | 4.00 | 1.57 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 5.25 | 4.20 | 1.55 | — | — |
| BetVictor | 5.25 | 3.90 | 1.55 | — | — |
| Betfred | 5.00 | 4.00 | 1.57 | — | — |
| Ladbrokes | 5.25 | 4.20 | 1.57 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Famalicao – Benfica maçını kim kazanır?
Modelimize göre benfica kazanır ihtimali %61; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Famalicao 0.95 – 1.99 Benfica.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %79, 3.5 üst %32.
Famalicao – Benfica maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Famalicao 2, Benfica 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %12.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Arouca – Santa Clara 3.5 gol altı %82
- Moreirense – Estrela 3.5 gol altı %78
- Nacional – AVS 1.5 gol üstü %81
- Famalicao – Benfica 1.5 gol üstü %79
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %84
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Famalicao maç tahminleri ve form
- Benfica maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
