Wolves – Sunderland Maç Tahmini
Premier League · 2 Mayıs 2026 17:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Sunderland kazanır (%45) · oran 2.25. En olası seçim 3.5 Alt %76 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Wolves 1.08 – 1.48 Sunderland
En olası skorlar
1-1 13%0-1 11%1-2 9%0-2 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Wolves son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Sunderland 1.2 — form dengeli.
- Sunderland güç puanında hafif önde (56 puan).
- Hücum: Wolves maç başına 0.95 gol beklentisi (xG) üretiyor, Sunderland 1.22. Savunmada Wolves 2.10, Sunderland 1.78 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Wolves 1.1 – Sunderland 1.5; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %52.
Wolves – Sunderland geçmiş maçları (H2H)
Son 4 karşılaşma: Wolves 0 galibiyet, 2 beraberlik, Sunderland 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.75 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Premier League | Wolves – Sunderland | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-10-18 | Premier League | Sunderland – Wolves | 2-0 | Sunderland kazandı |
| 2018-05-06 | Championship | Sunderland – Wolves | 3-0 | Sunderland kazandı |
| 2017-12-09 | Championship | Wolves – Sunderland | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 3.10 | 3.20 | 2.10 | 2.10 | 1.73 |
| Bet&Win | 3.10 | 3.40 | 2.25 | — | — |
| BetVictor | 3.30 | 3.40 | 2.20 | — | — |
| Betfred | 3.30 | 3.40 | 2.20 | — | — |
| Ladbrokes | 3.10 | 3.40 | 2.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Wolves – Sunderland maçını kim kazanır?
Modelimize göre sunderland kazanır ihtimali %45; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Wolves 1.08 – 1.48 Sunderland.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %73, 3.5 üst %24.
Wolves – Sunderland maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 4 karşılaşmada Wolves 0, Sunderland 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Premier League maçları
- Brentford – West Ham 1.5 gol üstü %83
- Newcastle – Brighton 1.5 gol üstü %80
- Wolves – Sunderland 3.5 gol altı %76
- Arsenal – Fulham 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Wolves maç tahminleri ve form
- Sunderland maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
