Brentford – West Ham Maç Tahmini
Premier League · 2 Mayıs 2026 17:00 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Brentford kazanır (%50) · oran 1.95. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Brentford 1.92 – 1.33 West Ham
En olası skorlar
1-1 10%2-1 10%2-0 7%1-0 7%1-2 7%
Neden?
- Form: Brentford son 5 maçta ortalama 0.8 puan, West Ham 1.6 — West Ham formda önde.
- Brentford güç puanında hafif önde (54 puan).
- Hücum: Brentford maç başına 1.75 gol beklentisi (xG) üretiyor, West Ham 1.42. Savunmada Brentford 1.46, West Ham 1.45 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%50); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Brentford 1.9 – West Ham 1.3; 2.5 üstü ihtimali %63, karşılıklı gol %62.
Brentford – West Ham geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Brentford 6 galibiyet, 1 beraberlik, West Ham 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Premier League | Brentford – West Ham | 3-0 | Brentford kazandı |
| 2025-10-20 | Premier League | West Ham – Brentford | 0-2 | Brentford kazandı |
| 2025-02-15 | Premier League | West Ham – Brentford | 0-1 | Brentford kazandı |
| 2024-09-28 | Premier League | Brentford – West Ham | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-02-26 | Premier League | West Ham – Brentford | 4-2 | West Ham kazandı |
| 2023-11-04 | Premier League | Brentford – West Ham | 3-2 | Brentford kazandı |
| 2023-05-14 | Premier League | Brentford – West Ham | 2-0 | Brentford kazandı |
| 2022-12-30 | Premier League | West Ham – Brentford | 0-2 | Brentford kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.91 | 3.75 | 3.75 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 1.95 | 3.75 | 3.60 | — | — |
| BetVictor | 1.91 | 3.80 | 3.70 | — | — |
| Betfred | 1.95 | 3.75 | 3.60 | — | — |
| Ladbrokes | 1.95 | 3.75 | 3.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Brentford – West Ham maçını kim kazanır?
Modelimize göre brentford kazanır ihtimali %50; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Brentford 1.92 – 1.33 West Ham.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %83, 3.5 üst %38.
Brentford – West Ham maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Brentford 6, West Ham 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Premier League maçları
- Brentford – West Ham 1.5 gol üstü %83
- Newcastle – Brighton 1.5 gol üstü %80
- Wolves – Sunderland 3.5 gol altı %76
- Arsenal – Fulham 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Brentford maç tahminleri ve form
- West Ham maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
