BankoZeka

Westerlo – Oud-Heverlee Leuven Maç Tahmini

Pro League · 2 Mayıs 2026 17:00 · Sonuç 3-3. Tahminimiz: Westerlo kazanır (%51) · oran 1.93. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Westerlo51% 1.93
Beraberlik23% 3.80
Oud-Heverlee Leuven26% 3.75

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var61% ~1.67
Karşılıklı gol yok39% ~2.50

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü81% ~1.23
2.5 gol üstü59% 1.65
3.5 gol üstü36% ~2.73

Gol beklentisi: Westerlo 1.82 – 1.25 Oud-Heverlee Leuven

En olası skorlar

1-1 11%2-1 10%1-0 8%2-0 8%1-2 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Westerlo – Oud-Heverlee Leuven geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Westerlo 4 galibiyet, 4 beraberlik, Oud-Heverlee Leuven 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-05-02Pro LeagueWesterlo – Oud-Heverlee Leuven3-3Beraberlik
2026-04-21Pro LeagueOud-Heverlee Leuven – Westerlo0-2Westerlo kazandı
2026-03-07Pro LeagueOud-Heverlee Leuven – Westerlo0-1Westerlo kazandı
2025-10-05Pro LeagueWesterlo – Oud-Heverlee Leuven2-0Westerlo kazandı
2025-05-16Pro LeagueOud-Heverlee Leuven – Westerlo0-2Westerlo kazandı
2025-04-05Pro LeagueWesterlo – Oud-Heverlee Leuven2-2Beraberlik
2025-03-02Pro LeagueOud-Heverlee Leuven – Westerlo0-0Beraberlik
2024-08-24Pro LeagueWesterlo – Oud-Heverlee Leuven1-1Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Bet3651.903.603.751.622.25
Bet&Win1.933.703.70——
BetVictor1.873.703.50——
Betfred1.903.753.40——
Ladbrokes1.913.703.70——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Westerlo

11.07 ECharleroi1-5 M
10.31 DAnderlecht4-1 M
10.24 EBeveren4-4 B
10.11 EAntwerp5-1 G
09.20 DSt Truiden0-2 G

Oud-Heverlee Leuven

11.07 EMechelen2-0 G
11.01 DSt Truiden1-2 G
10.24 ELommel SK2-2 B
10.11 DSt. Gilloise1-1 B
09.19 ERAAL La Louviere2-0 G

Sık sorulanlar

Westerlo – Oud-Heverlee Leuven maçını kim kazanır?

Modelimize göre westerlo kazanır ihtimali %51; beraberlik %23.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Westerlo 1.82 – 1.25 Oud-Heverlee Leuven.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %81, 3.5 üst %36.

Westerlo – Oud-Heverlee Leuven maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Westerlo 4, Oud-Heverlee Leuven 0 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

2 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: