Charleroi – Genk Maç Tahmini
Pro League · 2 Mayıs 2026 19:15 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Genk kazanır (%41) · oran 2.40. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Charleroi 1.4 – 1.56 Genk
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%2-1 8%0-1 8%1-0 7%
Neden?
- Form: Charleroi son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Genk 1.8 — form dengeli.
- Genk güç puanında hafif önde (58 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Charleroi 1.4 – Genk 1.6; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %60.
Charleroi – Genk geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Charleroi 2 galibiyet, 4 beraberlik, Genk 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.88 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Pro League | Charleroi – Genk | 2-0 | Charleroi kazandı |
| 2026-04-21 | Pro League | Genk – Charleroi | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-12-19 | Pro League | Charleroi – Genk | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-09-17 | Pro League | Genk – Charleroi | 0-1 | Charleroi kazandı |
| 2025-02-28 | Pro League | Charleroi – Genk | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-11-23 | Pro League | Genk – Charleroi | 3-0 | Genk kazandı |
| 2024-02-23 | Pro League | Charleroi – Genk | 0-1 | Genk kazandı |
| 2023-08-20 | Pro League | Genk – Charleroi | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 2.75 | 3.50 | 2.40 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.85 | 3.60 | 2.30 | — | — |
| Betfred | 2.75 | 3.50 | 2.30 | — | — |
| Ladbrokes | 2.80 | 3.60 | 2.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Charleroi – Genk maçını kim kazanır?
Modelimize göre genk kazanır ihtimali %41; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Charleroi 1.4 – 1.56 Genk.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %80, 3.5 üst %32.
Charleroi – Genk maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Charleroi 2, Genk 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Westerlo – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %81
- Charleroi – Genk 1.5 gol üstü %80
- St Truiden – St. Gilloise 1.5 gol üstü %75
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Charleroi maç tahminleri ve form
- Genk maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
