Laval – Clermont Maç Tahmini
Ligue 2 · 16 Ekim 2026 21:00 · Sonuç 3-3. Tahminimiz: Laval kazanır (%43) · oran 2.24. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.38). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Laval 1.55 – 1.18 Clermont
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%2-0 8%0-0 7%
Neden?
- Form: Laval son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Clermont 0.8 — Clermont formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Laval 1.6 – Clermont 1.2; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %57.
Laval – Clermont geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Laval 0 galibiyet, 6 beraberlik, Clermont 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-16 | Ligue 2 | Laval – Clermont | 3-3 | Beraberlik |
| 2026-01-03 | Ligue 2 | Clermont – Laval | 4-1 | Clermont kazandı |
| 2025-08-29 | Ligue 2 | Laval – Clermont | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-01-18 | Ligue 2 | Clermont – Laval | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-10-29 | Ligue 2 | Laval – Clermont | 1-2 | Clermont kazandı |
| 2017-03-03 | Ligue 2 | Clermont – Laval | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-09-30 | Ligue 2 | Laval – Clermont | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-04-29 | Ligue 2 | Laval – Clermont | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.24 | 3.35 | 3.65 | 2.12 | 1.85 |
| Bet365 | 2.05 | 3.00 | 3.40 | 2.05 | 1.75 |
| Bet&Win | 2.15 | 3.20 | 3.40 | — | — |
| BetVictor | 2.10 | 3.20 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.10 | 3.25 | 3.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.05 | 3.30 | 3.30 | — | — |
| SkyBet | 2.05 | 3.10 | 3.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Laval – Clermont maçını kim kazanır?
Modelimize göre laval kazanır ihtimali %43; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Laval 1.55 – 1.18 Clermont.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %74, 3.5 üst %26.
Laval – Clermont maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Laval 0, Clermont 2 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
16 Ekim 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Nancy 3.5 gol altı %76
- Grenoble – Boulogne 3.5 gol altı %80
- Guingamp – Pau FC 1.5 gol üstü %77
- Laval – Clermont 1.5 gol üstü %74
- Reims – Dijon 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Cottbus – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Ein Frankfurt – FC Koln 1.5 gol üstü %90
- Heerenveen – Excelsior 1.5 gol üstü %89
- Holstein Kiel – Hertha 1.5 gol üstü %89
- Frosinone – Sassuolo 1.5 gol üstü %88
- Corum – Rizespor 1.5 gol üstü %85
- Le Mans – Toulouse 1.5 gol üstü %80
- Verona – Catanzaro 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Laval maç tahminleri ve form
- Clermont maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 16 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
