Annecy – Nancy Maç Tahmini
Ligue 2 · 16 Ekim 2026 21:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Nancy kazanır (%46) · oran 2.50. En olası seçim 3.5 Alt %76 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Annecy 1.03 – 1.49 Nancy
En olası skorlar
1-1 13%0-1 11%1-2 9%0-2 9%0-0 9%
Neden?
- Form: Annecy son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Nancy 1.8 — form dengeli.
- Annecy güç puanında hafif önde (69 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%46 vs %40).
- Gol beklentisi: Annecy 1.0 – Nancy 1.5; 2.5 üstü ihtimali %46, karşılıklı gol %53.
Annecy – Nancy geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Annecy 1 galibiyet, 0 beraberlik, Nancy 2 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %100, 2.5 üst %100.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-16 | Ligue 2 | Annecy – Nancy | 1-2 | Nancy kazandı |
| 2026-04-17 | Ligue 2 | Nancy – Annecy | 1-5 | Annecy kazandı |
| 2025-09-23 | Ligue 2 | Annecy – Nancy | 1-2 | Nancy kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.05 | 3.45 | 2.50 | — | — |
| Bet365 | 2.90 | 3.00 | 2.25 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 2.90 | 3.25 | 2.35 | — | — |
| BetVictor | 2.88 | 3.20 | 2.30 | — | — |
| Betfred | 2.75 | 3.25 | 2.38 | — | — |
| Paddy Power | 2.75 | 3.30 | 2.30 | — | — |
| SkyBet | 2.70 | 3.10 | 2.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Annecy – Nancy maçını kim kazanır?
Modelimize göre nancy kazanır ihtimali %46; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Annecy 1.03 – 1.49 Nancy.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %46, alt %54. 1.5 üst %71, 3.5 üst %24.
Annecy – Nancy maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Annecy 1, Nancy 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %100.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
16 Ekim 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Nancy 3.5 gol altı %76
- Grenoble – Boulogne 3.5 gol altı %80
- Guingamp – Pau FC 1.5 gol üstü %77
- Laval – Clermont 1.5 gol üstü %74
- Reims – Dijon 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Cottbus – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Ein Frankfurt – FC Koln 1.5 gol üstü %90
- Heerenveen – Excelsior 1.5 gol üstü %89
- Holstein Kiel – Hertha 1.5 gol üstü %89
- Frosinone – Sassuolo 1.5 gol üstü %88
- Corum – Rizespor 1.5 gol üstü %85
- Le Mans – Toulouse 1.5 gol üstü %80
- Verona – Catanzaro 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Annecy maç tahminleri ve form
- Nancy maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 16 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
