BankoZeka

Guingamp – Pau FC Maç Tahmini

Ligue 2 · 16 Ekim 2026 21:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Guingamp kazanır (%39) · oran 2.34. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.30). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Guingamp39% 2.34
Beraberlik30% 3.60
Pau FC31% 3.25

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var58% ~1.79
Karşılıklı gol yok42% ~2.27

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü77% ~1.30
2.5 gol üstü54% 1.91
3.5 gol üstü31% ~3.36

Gol beklentisi: Guingamp 1.51 – 1.33 Pau FC

En olası skorlar

1-1 12%2-1 9%1-0 8%1-2 8%0-1 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Guingamp – Pau FC geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Guingamp 3 galibiyet, 1 beraberlik, Pau FC 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %88.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-16Ligue 2Guingamp – Pau FC1-2Pau FC kazandı
2026-04-17Ligue 2Pau FC – Guingamp2-1Pau FC kazandı
2025-11-08Ligue 2Guingamp – Pau FC2-2Beraberlik
2025-05-10Ligue 2Pau FC – Guingamp1-3Guingamp kazandı
2024-10-18Ligue 2Guingamp – Pau FC0-1Pau FC kazandı
2024-04-27Ligue 2Pau FC – Guingamp1-2Guingamp kazandı
2023-08-26Ligue 2Guingamp – Pau FC4-0Guingamp kazandı
2023-04-22Ligue 2Pau FC – Guingamp2-1Pau FC kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.343.603.251.912.04
Bet3652.103.103.101.851.95
Bet&Win2.203.403.00——
BetVictor2.153.303.10——
Betfred2.153.403.00——
Paddy Power2.153.303.00——
SkyBet2.153.202.90——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Guingamp

10.31 ESt Etienne3-0 G
10.23 DClermont0-2 G
10.16 EPau FC1-2 M
10.09 DNancy1-0 M
09.19 ERed Star1-3 M

Pau FC

10.30 DMetz1-3 G
10.23 EGrenoble2-1 G
10.16 DGuingamp1-2 G
10.09 ELaval3-2 G
09.18 EDunkerque2-0 G

Sık sorulanlar

Guingamp – Pau FC maçını kim kazanır?

Modelimize göre guingamp kazanır ihtimali %39; beraberlik %30.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Guingamp 1.51 – 1.33 Pau FC.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %77, 3.5 üst %31.

Guingamp – Pau FC maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Guingamp 3, Pau FC 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

16 Ekim 2026 günü diğer Ligue 2 maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: