Hearts – St Mirren Maç Tahmini
Premiership · 10 Ekim 2026 17:00 · Sonuç 5-0. Tahminimiz: Hearts kazanır (%66) · oran 1.48. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Hearts 2.34 – 1.0 St Mirren
En olası skorlar
2-0 10%2-1 10%1-1 9%1-0 8%3-0 8%
Neden?
- Form: Hearts son 5 maçta ortalama 2.0 puan, St Mirren 0.8 — Hearts formda önde.
- Güç farkı belirgin: Hearts güç puanında 159 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%67); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Hearts 2.3 – St Mirren 1.0; 2.5 üstü ihtimali %65, karşılıklı gol %57.
Hearts – St Mirren geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Hearts 4 galibiyet, 2 beraberlik, St Mirren 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Premiership | Hearts – St Mirren | 5-0 | Hearts kazandı |
| 2026-02-03 | Premiership | St Mirren – Hearts | 1-0 | St Mirren kazandı |
| 2026-01-14 | Premiership | Hearts – St Mirren | 2-0 | Hearts kazandı |
| 2025-10-29 | Premiership | St Mirren – Hearts | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-02-26 | Premiership | Hearts – St Mirren | 3-1 | Hearts kazandı |
| 2024-10-19 | Premiership | Hearts – St Mirren | 4-0 | Hearts kazandı |
| 2024-09-21 | Premiership | St Mirren – Hearts | 2-1 | St Mirren kazandı |
| 2024-05-15 | Premiership | St Mirren – Hearts | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.46 | 4.70 | 6.00 | 1.55 | 2.14 |
| Bet365 | 1.42 | 5.00 | 5.75 | 1.53 | 2.50 |
| Bet&Win | 1.47 | 4.60 | 5.75 | — | — |
| BetVictor | 1.44 | 4.50 | 6.00 | — | — |
| Betfred | 1.44 | 4.60 | 6.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.44 | 5.00 | 5.50 | — | — |
| SkyBet | 1.44 | 5.00 | 5.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Hearts – St Mirren maçını kim kazanır?
Modelimize göre hearts kazanır ihtimali %66; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Hearts 2.34 – 1.0 St Mirren.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %65, alt %35. 1.5 üst %86, 3.5 üst %41.
Hearts – St Mirren maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Hearts 4, St Mirren 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Premiership maçları
- Dundee United – Hibernian 1.5 gol üstü %83
- Falkirk – Dundee 1.5 gol üstü %79
- Hearts – St Mirren 1.5 gol üstü %86
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %89
İlgili sayfalar
- Hearts maç tahminleri ve form
- St Mirren maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
