Inter – Parma Maç Tahmini
Serie A · 10 Ekim 2026 19:00 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Inter kazanır (%84) · oran 1.16. En olası seçim 1.5 Üst %89 (oran ~1.12). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Inter 3.06 – 0.65 Parma
En olası skorlar
3-0 12%2-0 12%4-0 9%3-1 8%2-1 7%
Neden?
- Form: Inter son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Parma 0.8 — Inter formda önde.
- Güç farkı belirgin: Inter güç puanında 222 puan önde.
- Hücum: Inter maç başına 2.54 gol beklentisi (xG) üretiyor, Parma 0.86. Savunmada Inter 1.30, Parma 1.83 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%87); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Inter 3.1 – Parma 0.7; 2.5 üstü ihtimali %72, karşılıklı gol %50.
Inter – Parma geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Inter 6 galibiyet, 2 beraberlik, Parma 0 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Serie A | Inter – Parma | 3-0 | Inter kazandı |
| 2026-05-03 | Serie A | Inter – Parma | 2-0 | Inter kazandı |
| 2026-01-07 | Serie A | Parma – Inter | 0-2 | Inter kazandı |
| 2025-04-05 | Serie A | Parma – Inter | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-12-06 | Serie A | Inter – Parma | 3-1 | Inter kazandı |
| 2021-03-04 | Serie A | Parma – Inter | 1-2 | Inter kazandı |
| 2020-10-31 | Serie A | Inter – Parma | 2-2 | Beraberlik |
| 2020-06-28 | Serie A | Parma – Inter | 1-2 | Inter kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.16 | 10.50 | 23.00 | 1.38 | 3.45 |
| Bet365 | 1.14 | 8.00 | 19.00 | 1.36 | 3.20 |
| Bet&Win | 1.16 | 8.25 | 16.00 | — | — |
| BetVictor | 1.11 | 9.00 | 20.00 | — | — |
| Betfred | 1.14 | 8.50 | 17.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.11 | 9.00 | 19.00 | — | — |
| SkyBet | 1.11 | 8.50 | 17.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Inter – Parma maçını kim kazanır?
Modelimize göre inter kazanır ihtimali %84; beraberlik %11.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %50. Gol beklentisi Inter 3.06 – 0.65 Parma.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %72, alt %28. 1.5 üst %89, 3.5 üst %45.
Inter – Parma maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Inter 6, Parma 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Serie A maçları
- Genoa – Fiorentina 3.5 gol altı %77
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %89
- Napoli – Frosinone 1.5 gol üstü %86
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Inter maç tahminleri ve form
- Parma maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
