Oud-Heverlee Leuven – RAAL La Louviere Maç Tahmini
Pro League · 19 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Oud-Heverlee Leuven kazanır (%45) · oran 2.10. En olası seçim 1.5 Üst %73 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Oud-Heverlee Leuven 1.52 – 1.09 RAAL La Louviere
En olası skorlar
1-1 13%1-0 11%2-1 9%2-0 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Oud-Heverlee Leuven son 5 maçta ortalama 0.2 puan, RAAL La Louviere 0.8 — RAAL La Louviere formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%47); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Oud-Heverlee Leuven 1.5 – RAAL La Louviere 1.1; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %54.
Oud-Heverlee Leuven – RAAL La Louviere geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Oud-Heverlee Leuven 1 galibiyet, 1 beraberlik, RAAL La Louviere 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.67 gol, karşılıklı gol oranı %33, 2.5 üst %33.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – RAAL La Louviere | 2-0 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2025-12-27 | Pro League | RAAL La Louviere – Oud-Heverlee Leuven | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-09-20 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – RAAL La Louviere | 1-2 | RAAL La Louviere kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.02 | 3.45 | 3.90 | 1.91 | 1.90 |
| Bet365 | 2.00 | 3.30 | 3.40 | 1.95 | 1.85 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.30 | 3.50 | — | — |
| BetVictor | 2.00 | 3.40 | 3.40 | — | — |
| Betfred | 2.00 | 3.40 | 3.40 | — | — |
| Paddy Power | 1.95 | 3.30 | 3.40 | — | — |
| SkyBet | 1.95 | 3.25 | 3.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Oud-Heverlee Leuven – RAAL La Louviere maçını kim kazanır?
Modelimize göre oud-heverlee leuven kazanır ihtimali %45; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Oud-Heverlee Leuven 1.52 – 1.09 RAAL La Louviere.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %73, 3.5 üst %27.
Oud-Heverlee Leuven – RAAL La Louviere maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Oud-Heverlee Leuven 1, RAAL La Louviere 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.67 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %33.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Oud-Heverlee Leuven – RAAL La Louviere 1.5 gol üstü %73
- Charleroi – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %84
- Anderlecht – Waregem 1.5 gol üstü %81
- Lommel SK – Mechelen 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Oud-Heverlee Leuven maç tahminleri ve form
- RAAL La Louviere maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
