Anderlecht – Waregem Maç Tahmini
Pro League · 19 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Anderlecht kazanır (%55) · oran 1.80. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Anderlecht 1.94 – 1.1 Waregem
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%2-0 9%1-0 9%3-1 6%
Neden?
- Form: Anderlecht son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Waregem 1.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Anderlecht 1.9 – Waregem 1.1; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %58.
Anderlecht – Waregem geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Anderlecht 5 galibiyet, 0 beraberlik, Waregem 3 galibiyet. Maç başına ortalama 4.62 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %100.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Pro League | Anderlecht – Waregem | 3-0 | Anderlecht kazandı |
| 2026-02-22 | Pro League | Waregem – Anderlecht | 2-4 | Anderlecht kazandı |
| 2025-08-10 | Pro League | Anderlecht – Waregem | 2-3 | Waregem kazandı |
| 2023-01-18 | Pro League | Anderlecht – Waregem | 2-3 | Waregem kazandı |
| 2022-10-20 | Pro League | Waregem – Anderlecht | 3-2 | Waregem kazandı |
| 2022-02-12 | Pro League | Waregem – Anderlecht | 1-2 | Anderlecht kazandı |
| 2021-12-05 | Pro League | Anderlecht – Waregem | 3-2 | Anderlecht kazandı |
| 2021-03-21 | Pro League | Anderlecht – Waregem | 4-1 | Anderlecht kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.80 | 3.45 | 4.70 | 1.75 | 2.08 |
| Bet365 | 1.75 | 3.70 | 4.10 | 1.73 | 2.08 |
| Bet&Win | 1.78 | 3.80 | 4.20 | — | — |
| BetVictor | 1.73 | 3.70 | 4.20 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.75 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.70 | 3.60 | 4.00 | — | — |
| SkyBet | 1.70 | 3.50 | 3.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Anderlecht – Waregem maçını kim kazanır?
Modelimize göre anderlecht kazanır ihtimali %55; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Anderlecht 1.94 – 1.1 Waregem.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %81, 3.5 üst %33.
Anderlecht – Waregem maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Anderlecht 5, Waregem 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Oud-Heverlee Leuven – RAAL La Louviere 1.5 gol üstü %73
- Charleroi – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %84
- Anderlecht – Waregem 1.5 gol üstü %81
- Lommel SK – Mechelen 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Anderlecht maç tahminleri ve form
- Waregem maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
