Charleroi – Cercle Brugge Maç Tahmini
Pro League · 19 Eylül 2026 19:15 · Sonuç 3-2. Tahminimiz: Charleroi kazanır (%54) · oran 1.83. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Charleroi 2.01 – 1.21 Cercle Brugge
En olası skorlar
1-1 10%2-1 10%2-0 8%1-0 8%3-1 7%
Neden?
- Form: Charleroi son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Cercle Brugge 0.4 — Charleroi formda önde.
- Charleroi güç puanında hafif önde (88 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Charleroi 2.0 – Cercle Brugge 1.2; 2.5 üstü ihtimali %62, karşılıklı gol %61.
Charleroi – Cercle Brugge geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Charleroi 3 galibiyet, 2 beraberlik, Cercle Brugge 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Pro League | Charleroi – Cercle Brugge | 3-2 | Charleroi kazandı |
| 2026-02-07 | Pro League | Charleroi – Cercle Brugge | 3-4 | Cercle Brugge kazandı |
| 2025-09-14 | Pro League | Cercle Brugge – Charleroi | 2-3 | Charleroi kazandı |
| 2025-01-25 | Pro League | Charleroi – Cercle Brugge | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-11-03 | Pro League | Cercle Brugge – Charleroi | 2-0 | Cercle Brugge kazandı |
| 2024-03-09 | Pro League | Charleroi – Cercle Brugge | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-08-05 | Pro League | Cercle Brugge – Charleroi | 2-0 | Cercle Brugge kazandı |
| 2023-01-15 | Pro League | Charleroi – Cercle Brugge | 2-1 | Charleroi kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.83 | 4.20 | 4.20 | 1.58 | 2.46 |
| Bet365 | 1.70 | 3.70 | 4.20 | 1.57 | 2.35 |
| Bet&Win | 1.78 | 3.90 | 4.10 | — | — |
| BetVictor | 1.73 | 3.80 | 4.00 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.75 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.67 | 3.80 | 4.00 | — | — |
| SkyBet | 1.67 | 3.75 | 3.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Charleroi – Cercle Brugge maçını kim kazanır?
Modelimize göre charleroi kazanır ihtimali %54; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Charleroi 2.01 – 1.21 Cercle Brugge.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %62, alt %38. 1.5 üst %84, 3.5 üst %37.
Charleroi – Cercle Brugge maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Charleroi 3, Cercle Brugge 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Oud-Heverlee Leuven – RAAL La Louviere 1.5 gol üstü %73
- Charleroi – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %84
- Anderlecht – Waregem 1.5 gol üstü %81
- Lommel SK – Mechelen 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Charleroi maç tahminleri ve form
- Cercle Brugge maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
