Waregem – Charleroi Maç Tahmini
Pro League · 13 Eylül 2026 19:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Charleroi kazanır (%37) · oran 2.63. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Waregem 1.37 – 1.46 Charleroi
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%2-1 8%0-1 8%1-0 8%
Neden?
- Form: Waregem son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Charleroi 2.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%37), sitelerinki ev sahibi (%37).
- Gol beklentisi: Waregem 1.4 – Charleroi 1.5; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %60.
Waregem – Charleroi geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Waregem 2 galibiyet, 2 beraberlik, Charleroi 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-13 | Pro League | Waregem – Charleroi | 0-1 | Charleroi kazandı |
| 2026-03-22 | Pro League | Waregem – Charleroi | 1-0 | Waregem kazandı |
| 2025-09-20 | Pro League | Charleroi – Waregem | 1-2 | Waregem kazandı |
| 2023-04-08 | Pro League | Charleroi – Waregem | 3-2 | Charleroi kazandı |
| 2022-08-21 | Pro League | Waregem – Charleroi | 1-3 | Charleroi kazandı |
| 2022-04-10 | Pro League | Charleroi – Waregem | 3-0 | Charleroi kazandı |
| 2021-08-22 | Pro League | Waregem – Charleroi | 2-2 | Beraberlik |
| 2021-02-07 | Pro League | Charleroi – Waregem | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.52 | 3.20 | 2.44 | 1.67 | 2.02 |
| Bet365 | 2.45 | 3.30 | 2.55 | 1.73 | 2.08 |
| Bet&Win | 2.55 | 3.50 | 2.60 | — | — |
| BetVictor | 2.50 | 3.40 | 2.55 | — | — |
| Betfred | 2.50 | 3.50 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.45 | 3.50 | 2.45 | — | — |
| SkyBet | 2.45 | 3.40 | 2.45 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Waregem – Charleroi maçını kim kazanır?
Modelimize göre charleroi kazanır ihtimali %37; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Waregem 1.37 – 1.46 Charleroi.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %79, 3.5 üst %31.
Waregem – Charleroi maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Waregem 2, Charleroi 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Club Brugge – Antwerp 1.5 gol üstü %88
- Genk – Gent 1.5 gol üstü %78
- Waregem – Charleroi 1.5 gol üstü %79
- RAAL La Louviere – Kortrijk 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %94
- Elversberg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %94
- Levante – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Zwolle – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Benfica – Gil Vicente Ev sahibi kazanır %90
- Heerenveen – Telstar 1.5 gol üstü %88
- Brest – Paris SG 1.5 gol üstü %88
- Getafe – La Coruna 3.5 gol altı %88
İlgili sayfalar
- Waregem maç tahminleri ve form
- Charleroi maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 13 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
