Club Brugge – Antwerp Maç Tahmini
Pro League · 13 Eylül 2026 14:30 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%80) · oran 1.28. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.15). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Club Brugge 2.83 – 0.73 Antwerp
En olası skorlar
2-0 11%3-0 11%2-1 8%3-1 8%1-0 8%
Neden?
- Form: Club Brugge son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Antwerp 1.4 — Club Brugge formda önde.
- Güç farkı belirgin: Club Brugge güç puanında 181 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%78); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Club Brugge 2.8 – Antwerp 0.7; 2.5 üstü ihtimali %69, karşılıklı gol %55.
Club Brugge – Antwerp geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Club Brugge 5 galibiyet, 1 beraberlik, Antwerp 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-13 | Pro League | Club Brugge – Antwerp | 3-1 | Club Brugge kazandı |
| 2025-11-30 | Pro League | Club Brugge – Antwerp | 0-1 | Antwerp kazandı |
| 2025-10-26 | Pro League | Antwerp – Club Brugge | 0-1 | Club Brugge kazandı |
| 2025-05-25 | Pro League | Club Brugge – Antwerp | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-04-06 | Pro League | Antwerp – Club Brugge | 2-3 | Club Brugge kazandı |
| 2025-02-02 | Pro League | Antwerp – Club Brugge | 2-1 | Antwerp kazandı |
| 2024-08-18 | Pro League | Club Brugge – Antwerp | 1-0 | Club Brugge kazandı |
| 2024-05-05 | Pro League | Antwerp – Club Brugge | 1-2 | Club Brugge kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.20 | 5.70 | 8.40 | 1.34 | 2.66 |
| Bet365 | 1.25 | 5.50 | 9.00 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 1.28 | 6.25 | 9.00 | — | — |
| BetVictor | 1.22 | 5.75 | 10.00 | — | — |
| Betfred | 1.22 | 6.00 | 9.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.20 | 6.00 | 9.50 | — | — |
| SkyBet | 1.22 | 5.50 | 8.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Club Brugge – Antwerp maçını kim kazanır?
Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %80; beraberlik %14.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Club Brugge 2.83 – 0.73 Antwerp.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %69, alt %31. 1.5 üst %88, 3.5 üst %45.
Club Brugge – Antwerp maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Club Brugge 5, Antwerp 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Club Brugge – Antwerp 1.5 gol üstü %88
- Genk – Gent 1.5 gol üstü %78
- Waregem – Charleroi 1.5 gol üstü %79
- RAAL La Louviere – Kortrijk 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %94
- Elversberg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %94
- Levante – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Zwolle – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Benfica – Gil Vicente Ev sahibi kazanır %90
- Heerenveen – Telstar 1.5 gol üstü %88
- Brest – Paris SG 1.5 gol üstü %88
- Getafe – La Coruna 3.5 gol altı %88
İlgili sayfalar
- Club Brugge maç tahminleri ve form
- Antwerp maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 13 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
