Genk – Gent Maç Tahmini
Pro League · 13 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Genk kazanır (%48) · oran 2.04. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Genk 1.71 – 1.18 Gent
En olası skorlar
1-1 12%2-1 10%1-0 9%2-0 8%1-2 7%
Neden?
- Form: Genk son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Gent 3.0 — Gent formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%48); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Genk 1.7 – Gent 1.2; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %56.
Genk – Gent geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Genk 4 galibiyet, 3 beraberlik, Gent 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-13 | Pro League | Genk – Gent | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-03-01 | Pro League | Genk – Gent | 3-0 | Genk kazandı |
| 2025-11-09 | Pro League | Gent – Genk | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-05-18 | Pro League | Gent – Genk | 1-4 | Genk kazandı |
| 2025-03-30 | Pro League | Genk – Gent | 4-0 | Genk kazandı |
| 2025-02-23 | Pro League | Genk – Gent | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-10-27 | Pro League | Gent – Genk | 0-2 | Genk kazandı |
| 2024-06-02 | Pro League | Genk – Gent | 0-1 | Gent kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.04 | 3.10 | 3.50 | 1.76 | 1.92 |
| Bet365 | 1.91 | 3.50 | 3.40 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 2.00 | 3.60 | 3.50 | — | — |
| BetVictor | 2.00 | 3.40 | 3.40 | — | — |
| Betfred | 2.00 | 3.40 | 3.40 | — | — |
| Paddy Power | 1.91 | 3.40 | 3.40 | — | — |
| SkyBet | 1.91 | 3.30 | 3.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Genk – Gent maçını kim kazanır?
Modelimize göre genk kazanır ihtimali %48; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Genk 1.71 – 1.18 Gent.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %78, 3.5 üst %31.
Genk – Gent maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Genk 4, Gent 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Club Brugge – Antwerp 1.5 gol üstü %88
- Genk – Gent 1.5 gol üstü %78
- Waregem – Charleroi 1.5 gol üstü %79
- RAAL La Louviere – Kortrijk 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %94
- Elversberg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %94
- Levante – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Zwolle – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Benfica – Gil Vicente Ev sahibi kazanır %90
- Heerenveen – Telstar 1.5 gol üstü %88
- Brest – Paris SG 1.5 gol üstü %88
- Getafe – La Coruna 3.5 gol altı %88
İlgili sayfalar
- Genk maç tahminleri ve form
- Gent maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 13 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
