Cesena – Cremonese Maç Tahmini
Serie B · 12 Eylül 2026 20:30 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Cremonese kazanır (%44) · oran 2.30. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Cesena 1.15 – 1.51 Cremonese
En olası skorlar
1-1 13%0-1 10%1-2 9%0-2 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Cesena son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Cremonese 1.2 — form dengeli.
- Cremonese güç puanında hafif önde (54 puan).
- Hücum: Cesena maç başına 0.90 gol beklentisi (xG) üretiyor, Cremonese 0.88. Savunmada Cesena 1.92, Cremonese 1.51 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Cesena 1.1 – Cremonese 1.5; 2.5 üstü ihtimali %50, karşılıklı gol %57.
Cesena – Cremonese geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Cesena 2 galibiyet, 1 beraberlik, Cremonese 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %40, 2.5 üst %40.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Serie B | Cesena – Cremonese | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-02-22 | Serie B | Cremonese – Cesena | 1-2 | Cesena kazandı |
| 2024-12-26 | Serie B | Cesena – Cremonese | 0-1 | Cremonese kazandı |
| 2018-05-18 | Serie B | Cesena – Cremonese | 1-0 | Cesena kazandı |
| 2017-12-28 | Serie B | Cremonese – Cesena | 1-0 | Cremonese kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.30 | 3.10 | 2.30 | 2.06 | 1.83 |
| Bet365 | 3.25 | 3.10 | 2.20 | 1.98 | 1.83 |
| Bet&Win | 3.10 | 3.30 | 2.25 | — | — |
| BetVictor | 3.00 | 3.25 | 2.20 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 3.25 | 2.20 | — | — |
| Paddy Power | 3.20 | 3.00 | 2.20 | — | — |
| SkyBet | 3.10 | 2.90 | 2.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Cesena – Cremonese maçını kim kazanır?
Modelimize göre cremonese kazanır ihtimali %44; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Cesena 1.15 – 1.51 Cremonese.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %75, 3.5 üst %28.
Cesena – Cremonese maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Cesena 2, Cremonese 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %40.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Serie B maçları
- Padova – Ascoli 3.5 gol altı %75
- Sudtirol – Modena 3.5 gol altı %80
- Vicenza – Juve Stabia 3.5 gol altı %75
- Catanzaro – Carrarese 1.5 gol üstü %77
- Cesena – Cremonese 1.5 gol üstü %75
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Cesena maç tahminleri ve form
- Cremonese maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
