Aston Villa – Nott'm Forest Maç Tahmini
Premier League · 12 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Aston Villa kazanır (%38) · oran 2.38. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Aston Villa 1.37 – 1.21 Nott'm Forest
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%0-1 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Aston Villa son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Nott'm Forest 0.6 — Aston Villa formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Aston Villa maç başına 1.46 gol beklentisi (xG) üretiyor, Nott'm Forest 1.50. Savunmada Aston Villa 1.61, Nott'm Forest 1.59 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Aston Villa 1.4 – Nott'm Forest 1.2; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %55.
Aston Villa – Nott'm Forest geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Aston Villa 4 galibiyet, 1 beraberlik, Nott'm Forest 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Premier League | Aston Villa – Nott'm Forest | 1-2 | Nott'm Forest kazandı |
| 2026-04-12 | Premier League | Nott'm Forest – Aston Villa | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-01-03 | Premier League | Aston Villa – Nott'm Forest | 3-1 | Aston Villa kazandı |
| 2025-04-05 | Premier League | Aston Villa – Nott'm Forest | 2-1 | Aston Villa kazandı |
| 2024-12-14 | Premier League | Nott'm Forest – Aston Villa | 2-1 | Nott'm Forest kazandı |
| 2024-02-24 | Premier League | Aston Villa – Nott'm Forest | 4-2 | Aston Villa kazandı |
| 2023-11-05 | Premier League | Nott'm Forest – Aston Villa | 2-0 | Nott'm Forest kazandı |
| 2023-04-08 | Premier League | Aston Villa – Nott'm Forest | 2-0 | Aston Villa kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.38 | 3.50 | 3.35 | 2.06 | 1.92 |
| Bet365 | 2.20 | 3.40 | 3.25 | 1.98 | 1.88 |
| Bet&Win | 2.15 | 3.50 | 3.25 | — | — |
| BetVictor | 2.25 | 3.40 | 3.13 | — | — |
| Betfred | 2.15 | 3.50 | 3.25 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.30 | 3.20 | — | — |
| SkyBet | 2.20 | 3.25 | 3.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Aston Villa – Nott'm Forest maçını kim kazanır?
Modelimize göre aston villa kazanır ihtimali %38; beraberlik %32.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Aston Villa 1.37 – 1.21 Nott'm Forest.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %75, 3.5 üst %27.
Aston Villa – Nott'm Forest maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Aston Villa 4, Nott'm Forest 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Premier League maçları
- Aston Villa – Nott'm Forest 1.5 gol üstü %75
- Bournemouth – Brentford 1.5 gol üstü %82
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
- Crystal Palace – Ipswich 1.5 gol üstü %80
- Liverpool – Fulham 1.5 gol üstü %86
- Tottenham – Everton 1.5 gol üstü %74
- Sunderland – Arsenal 3.5 gol altı %77
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Go Ahead Eagles – Groningen 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Aston Villa maç tahminleri ve form
- Nott'm Forest maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
