Pisa – Virtus Entella Maç Tahmini
Serie B · 11 Eylül 2026 22:00 · Sonuç 1-4. Tahminimiz: Pisa kazanır (%50) · oran 1.83. En olası seçim 3.5 Alt %77 (oran ~1.26). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Pisa 1.58 – 0.9 Virtus Entella
En olası skorlar
1-0 13%1-1 12%2-0 10%2-1 9%0-0 9%
Neden?
- Form: Pisa son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Virtus Entella 0.8 — form dengeli.
- Pisa güç puanında hafif önde (77 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Pisa 1.6 – Virtus Entella 0.9; 2.5 üstü ihtimali %45, karşılıklı gol %49.
Pisa – Virtus Entella geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Pisa 1 galibiyet, 3 beraberlik, Virtus Entella 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.71 gol, karşılıklı gol oranı %71, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-11 | Serie B | Pisa – Virtus Entella | 1-4 | Virtus Entella kazandı |
| 2021-05-10 | Serie B | Pisa – Virtus Entella | 3-2 | Pisa kazandı |
| 2021-01-22 | Serie B | Virtus Entella – Pisa | 2-1 | Virtus Entella kazandı |
| 2020-07-13 | Serie B | Virtus Entella – Pisa | 1-1 | Beraberlik |
| 2019-12-08 | Serie B | Pisa – Virtus Entella | 0-2 | Virtus Entella kazandı |
| 2017-02-04 | Serie B | Pisa – Virtus Entella | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-09-12 | Serie B | Virtus Entella – Pisa | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.83 | 3.40 | 5.60 | 2.44 | 1.66 |
| Bet365 | 1.71 | 3.25 | 5.00 | 2.25 | 1.62 |
| Bet&Win | 1.80 | 3.30 | 4.60 | — | — |
| BetVictor | 1.70 | 3.30 | 4.75 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.30 | 4.60 | — | — |
| Paddy Power | 1.67 | 3.20 | 5.50 | — | — |
| SkyBet | 1.67 | 3.10 | 5.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Pisa – Virtus Entella maçını kim kazanır?
Modelimize göre pisa kazanır ihtimali %50; beraberlik %32.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %51. Gol beklentisi Pisa 1.58 – 0.9 Virtus Entella.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %45, alt %55. 1.5 üst %71, 3.5 üst %23.
Pisa – Virtus Entella maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Pisa 1, Virtus Entella 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.71 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %71.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Eylül 2026 günü diğer Serie B maçları
- Empoli – Arezzo 3.5 gol altı %76
- Benevento – Verona 3.5 gol altı %74
- Pisa – Virtus Entella 3.5 gol altı %77
Günün en güçlü tahminleri
- Besiktas – Erzurumspor 3.5 gol altı %94
- AZ Alkmaar – Willem II Karşılıklı gol yok %92
- Nurnberg – Hannover 1.5 gol üstü %85
- Rennes – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Darmstadt – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- Union Berlin – Schalke 04 1.5 gol üstü %83
- West Ham – Wrexham 1.5 gol üstü %82
- Sevilla – Valencia 3.5 gol altı %80
İlgili sayfalar
- Pisa maç tahminleri ve form
- Virtus Entella maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 11 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
