Benevento – Verona Maç Tahmini
Serie B · 11 Eylül 2026 22:00 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Verona kazanır (%39) · oran 2.70. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.33). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Benevento 1.23 – 1.41 Verona
En olası skorlar
1-1 13%0-1 9%1-2 9%1-0 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Benevento son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Verona 1.0 — form dengeli.
- Verona güç puanında hafif önde (60 puan).
- Hücum: Benevento maç başına 0.98 gol beklentisi (xG) üretiyor, Verona 0.81. Savunmada Benevento 1.81, Verona 1.72 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%38); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Benevento 1.2 – Verona 1.4; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %55.
Benevento – Verona geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Benevento 3 galibiyet, 1 beraberlik, Verona 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-11 | Serie B | Benevento – Verona | 3-1 | Benevento kazandı |
| 2021-03-03 | Serie A | Benevento – Verona | 0-3 | Verona kazandı |
| 2020-11-02 | Serie A | Verona – Benevento | 3-1 | Verona kazandı |
| 2019-04-22 | Serie B | Verona – Benevento | 0-3 | Benevento kazandı |
| 2018-12-09 | Serie B | Benevento – Verona | 0-1 | Verona kazandı |
| 2018-04-04 | Serie A | Benevento – Verona | 3-0 | Benevento kazandı |
| 2017-10-16 | Serie A | Verona – Benevento | 1-0 | Verona kazandı |
| 2017-02-03 | Serie B | Verona – Benevento | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.00 | 3.20 | 2.70 | 2.14 | 1.86 |
| Bet365 | 2.75 | 3.20 | 2.45 | 2.05 | 1.75 |
| Bet&Win | 2.85 | 3.20 | 2.40 | — | — |
| BetVictor | 2.70 | 3.20 | 2.45 | — | — |
| Betfred | 2.75 | 3.10 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.88 | 3.10 | 2.30 | — | — |
| SkyBet | 2.80 | 3.00 | 2.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Benevento – Verona maçını kim kazanır?
Modelimize göre verona kazanır ihtimali %39; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Benevento 1.23 – 1.41 Verona.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %73, 3.5 üst %26.
Benevento – Verona maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Benevento 3, Verona 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Eylül 2026 günü diğer Serie B maçları
- Empoli – Arezzo 3.5 gol altı %76
- Benevento – Verona 3.5 gol altı %74
- Pisa – Virtus Entella 3.5 gol altı %77
Günün en güçlü tahminleri
- Besiktas – Erzurumspor 3.5 gol altı %94
- AZ Alkmaar – Willem II Karşılıklı gol yok %92
- Nurnberg – Hannover 1.5 gol üstü %85
- Rennes – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Darmstadt – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- Union Berlin – Schalke 04 1.5 gol üstü %83
- West Ham – Wrexham 1.5 gol üstü %82
- Sevilla – Valencia 3.5 gol altı %80
İlgili sayfalar
- Benevento maç tahminleri ve form
- Verona maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 11 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
