Rangers – St Mirren Maç Tahmini
Premiership · 9 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Rangers kazanır (%82) · oran 1.35. En olası seçim 3.5 Alt %94 (oran ~1.84). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Rangers 2.59 – 0.52 St Mirren
En olası skorlar
2-0 15%3-0 13%1-0 11%4-0 8%2-1 8%
Neden?
- Form: Rangers son 5 maçta ortalama 2.0 puan, St Mirren 2.0 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Rangers güç puanında 155 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%82 vs %74).
- Gol beklentisi: Rangers 2.6 – St Mirren 0.5; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %6.
Rangers – St Mirren geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Rangers 4 galibiyet, 2 beraberlik, St Mirren 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-09 | Premiership | Rangers – St Mirren | 1-0 | Rangers kazandı |
| 2026-03-15 | Premiership | St Mirren – Rangers | 0-1 | Rangers kazandı |
| 2025-12-30 | Premiership | Rangers – St Mirren | 2-1 | Rangers kazandı |
| 2025-08-24 | Premiership | St Mirren – Rangers | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-04-26 | Premiership | St Mirren – Rangers | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-02-22 | Premiership | Rangers – St Mirren | 0-2 | St Mirren kazandı |
| 2024-12-26 | Premiership | St Mirren – Rangers | 2-1 | St Mirren kazandı |
| 2024-10-27 | Premiership | Rangers – St Mirren | 2-1 | Rangers kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.35 | 5.80 | 8.60 | 1.46 | 2.96 |
| Bet365 | 1.30 | 5.50 | 8.00 | 1.44 | 2.75 |
| Bet&Win | 1.32 | 5.50 | 8.00 | — | — |
| BetVictor | 1.29 | 5.25 | 8.00 | — | — |
| Betfred | 1.30 | 5.50 | 9.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.33 | 5.00 | 8.00 | — | — |
| SkyBet | 1.33 | 4.60 | 7.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Rangers – St Mirren maçını kim kazanır?
Modelimize göre rangers kazanır ihtimali %82; beraberlik %13.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %94. Gol beklentisi Rangers 2.59 – 0.52 St Mirren.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %45, 3.5 üst %6.
Rangers – St Mirren maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Rangers 4, St Mirren 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Eylül 2026 günü diğer Premiership maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Moreirense – Benfica Karşılıklı gol yok %93
- Twente – Telstar 3.5 gol altı %90
- Norwich – Birmingham 1.5 gol üstü %79
- Derby – West Brom 3.5 gol altı %76
- Charlton – QPR 1.5 gol üstü %74
İlgili sayfalar
- Rangers maç tahminleri ve form
- St Mirren maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 9 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
