Moreirense – Benfica Maç Tahmini
Primeira Liga · 9 Eylül 2026 22:45 · Sonuç 0-4. Tahminimiz: Benfica kazanır (%88) · oran 1.20. En olası seçim KG Yok %93 (oran ~1.67). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Moreirense 0.36 – 2.8 Benfica
En olası skorlar
0-2 17%0-3 16%0-1 12%0-4 11%0-5 6%
Neden?
- Form: Moreirense son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Benfica 2.6 — Benfica formda önde.
- Güç farkı belirgin: Benfica güç puanında 217 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%84); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Moreirense 0.4 – Benfica 2.8; 2.5 üstü ihtimali %61, karşılıklı gol %7.
Moreirense – Benfica geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Moreirense 0 galibiyet, 3 beraberlik, Benfica 5 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-09 | Primeira Liga | Moreirense – Benfica | 0-4 | Benfica kazandı |
| 2026-04-25 | Primeira Liga | Benfica – Moreirense | 4-1 | Benfica kazandı |
| 2025-12-14 | Primeira Liga | Moreirense – Benfica | 0-4 | Benfica kazandı |
| 2025-02-08 | Primeira Liga | Benfica – Moreirense | 3-2 | Benfica kazandı |
| 2024-08-30 | Primeira Liga | Moreirense – Benfica | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-04-14 | Primeira Liga | Benfica – Moreirense | 3-0 | Benfica kazandı |
| 2023-12-03 | Primeira Liga | Moreirense – Benfica | 0-0 | Beraberlik |
| 2022-01-15 | Primeira Liga | Benfica – Moreirense | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 16.50 | 8.00 | 1.20 | 1.52 | 2.72 |
| Bet365 | 12.00 | 8.00 | 1.13 | 1.48 | 2.60 |
| Bet&Win | 13.50 | 7.25 | 1.18 | — | — |
| BetVictor | 15.00 | 7.00 | 1.13 | — | — |
| Betfred | 15.00 | 6.50 | 1.14 | — | — |
| Paddy Power | 14.00 | 7.00 | 1.17 | — | — |
| SkyBet | 12.00 | 6.50 | 1.17 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Moreirense – Benfica maçını kim kazanır?
Modelimize göre benfica kazanır ihtimali %88; beraberlik %9.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %93. Gol beklentisi Moreirense 0.36 – 2.8 Benfica.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %56, 3.5 üst %13.
Moreirense – Benfica maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Moreirense 0, Benfica 5 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Eylül 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Rangers – St Mirren 3.5 gol altı %94
- Twente – Telstar 3.5 gol altı %90
- St Johnstone – Celtic 1.5 gol üstü %80
- Norwich – Birmingham 1.5 gol üstü %79
- Derby – West Brom 3.5 gol altı %76
- Charlton – QPR 1.5 gol üstü %74
İlgili sayfalar
- Moreirense maç tahminleri ve form
- Benfica maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 9 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
