Charlton – QPR Maç Tahmini
Championship · 9 Eylül 2026 22:00 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: QPR kazanır (%46) · oran 2.36. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.35). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Charlton 1.08 – 1.56 QPR
En olası skorlar
1-1 13%0-1 11%1-2 9%0-2 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Charlton son 5 maçta ortalama 2.0 puan, QPR 2.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%46 vs %42).
- Gol beklentisi: Charlton 1.1 – QPR 1.6; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %56.
Charlton – QPR geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Charlton 3 galibiyet, 3 beraberlik, QPR 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.88 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-09 | Championship | Charlton – QPR | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-02-06 | Championship | Charlton – QPR | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-08-30 | Championship | QPR – Charlton | 3-1 | QPR kazandı |
| 2020-06-27 | Championship | Charlton – QPR | 1-0 | Charlton kazandı |
| 2019-12-21 | Championship | QPR – Charlton | 2-2 | Beraberlik |
| 2016-04-09 | Championship | QPR – Charlton | 2-1 | QPR kazandı |
| 2015-08-08 | Championship | Charlton – QPR | 2-0 | Charlton kazandı |
| 2014-02-22 | Championship | Charlton – QPR | 1-0 | Charlton kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.35 | 3.50 | 2.36 | 2.00 | 1.96 |
| Bet365 | 3.20 | 3.25 | 2.20 | 1.98 | 1.88 |
| Bet&Win | 3.00 | 3.40 | 2.30 | — | — |
| BetVictor | 3.13 | 3.40 | 2.25 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 3.40 | 2.30 | — | — |
| Paddy Power | 3.10 | 3.40 | 2.20 | — | — |
| SkyBet | 3.10 | 3.40 | 2.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Charlton – QPR maçını kim kazanır?
Modelimize göre qpr kazanır ihtimali %46; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Charlton 1.08 – 1.56 QPR.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %74, 3.5 üst %26.
Charlton – QPR maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Charlton 3, QPR 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Derby – West Brom 3.5 gol altı %76
- Norwich – Birmingham 1.5 gol üstü %79
- Charlton – QPR 1.5 gol üstü %74
Günün en güçlü tahminleri
- Rangers – St Mirren 3.5 gol altı %94
- Moreirense – Benfica Karşılıklı gol yok %93
- Twente – Telstar 3.5 gol altı %90
- St Johnstone – Celtic 1.5 gol üstü %80
İlgili sayfalar
- Charlton maç tahminleri ve form
- QPR maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 9 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
