Castellon – Albacete Maç Tahmini
Segunda · 6 Eylül 2026 19:30 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Castellon kazanır (%64) · oran 1.57. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Castellon 2.18 – 0.93 Albacete
En olası skorlar
2-0 11%2-1 10%1-1 9%1-0 9%3-0 8%
Neden?
- Form: Castellon son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Albacete 0.6 — Castellon formda önde.
- Castellon güç puanında hafif önde (63 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%62); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Castellon 2.2 – Albacete 0.9; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %57.
Castellon – Albacete geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Castellon 3 galibiyet, 3 beraberlik, Albacete 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.86 gol, karşılıklı gol oranı %29, 2.5 üst %29.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Segunda | Castellon – Albacete | 2-0 | Castellon kazandı |
| 2026-03-28 | Segunda | Albacete – Castellon | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-10-19 | Segunda | Castellon – Albacete | 0-1 | Albacete kazandı |
| 2025-04-04 | Segunda | Castellon – Albacete | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-12-08 | Segunda | Albacete – Castellon | 0-0 | Beraberlik |
| 2021-03-31 | Segunda | Albacete – Castellon | 0-1 | Castellon kazandı |
| 2020-12-12 | Segunda | Castellon – Albacete | 3-0 | Castellon kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.57 | 4.30 | 5.50 | 1.59 | 2.02 |
| Bet365 | 1.49 | 4.00 | 6.00 | 1.67 | 2.15 |
| Bet&Win | 1.55 | 4.00 | 5.00 | — | — |
| BetVictor | 1.50 | 4.10 | 5.25 | — | — |
| Betfred | 1.57 | 4.00 | 5.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.53 | 4.00 | 5.00 | — | — |
| SkyBet | 1.53 | 3.90 | 4.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Castellon – Albacete maçını kim kazanır?
Modelimize göre castellon kazanır ihtimali %64; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Castellon 2.18 – 0.93 Albacete.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %82, 3.5 üst %37.
Castellon – Albacete maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Castellon 3, Albacete 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.86 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %29.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer Segunda maçları
- Eibar – Granada 3.5 gol altı %79
- Oviedo – Burgos 3.5 gol altı %84
- Castellon – Albacete 1.5 gol üstü %82
- Almeria – Cadiz 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Castellon maç tahminleri ve form
- Albacete maç tahminleri ve form
- Segunda tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
