Hearts – Dundee Maç Tahmini
Premiership · 6 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Hearts kazanır (%65) · oran 1.55. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Hearts 2.24 – 0.94 Dundee
En olası skorlar
2-0 10%2-1 10%1-1 9%1-0 9%3-0 8%
Neden?
- Form: Hearts son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Dundee 1.4 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Hearts güç puanında 144 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%64); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Hearts 2.2 – Dundee 0.9; 2.5 üstü ihtimali %62, karşılıklı gol %57.
Hearts – Dundee geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Hearts 6 galibiyet, 0 beraberlik, Dundee 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Premiership | Hearts – Dundee | 2-1 | Hearts kazandı |
| 2026-03-21 | Premiership | Hearts – Dundee | 1-0 | Hearts kazandı |
| 2026-01-11 | Premiership | Dundee – Hearts | 0-1 | Hearts kazandı |
| 2025-11-01 | Premiership | Hearts – Dundee | 4-0 | Hearts kazandı |
| 2025-04-26 | Premiership | Hearts – Dundee | 0-1 | Dundee kazandı |
| 2025-02-01 | Premiership | Dundee – Hearts | 0-6 | Hearts kazandı |
| 2024-12-07 | Premiership | Hearts – Dundee | 2-0 | Hearts kazandı |
| 2024-08-10 | Premiership | Dundee – Hearts | 3-1 | Dundee kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.49 | 1.10 | 5.30 | 1.60 | 2.28 |
| Bet365 | 1.46 | 4.10 | 6.25 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 1.53 | 4.33 | 5.25 | — | — |
| BetVictor | 1.50 | 4.20 | 5.50 | — | — |
| Betfred | 1.53 | 4.33 | 6.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.50 | 4.33 | 5.50 | — | — |
| SkyBet | 1.50 | 4.20 | 5.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Hearts – Dundee maçını kim kazanır?
Modelimize göre hearts kazanır ihtimali %65; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Hearts 2.24 – 0.94 Dundee.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %62, alt %38. 1.5 üst %83, 3.5 üst %37.
Hearts – Dundee maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Hearts 6, Dundee 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer Premiership maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Hearts maç tahminleri ve form
- Dundee maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
