Santa Clara – Rio Ave Maç Tahmini
Primeira Liga · 6 Eylül 2026 17:30 · Sonuç 4-0. Tahminimiz: Santa Clara kazanır (%53) · oran 1.83. En olası seçim 3.5 Alt %77 (oran ~1.28). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Santa Clara 1.59 – 0.86 Rio Ave
En olası skorlar
1-0 13%1-1 12%2-0 11%2-1 9%0-0 9%
Neden?
- Form: Santa Clara son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Rio Ave 0.8 — Santa Clara formda önde.
- Santa Clara güç puanında hafif önde (45 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Santa Clara 1.6 – Rio Ave 0.9; 2.5 üstü ihtimali %44, karşılıklı gol %49.
Santa Clara – Rio Ave geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Santa Clara 3 galibiyet, 2 beraberlik, Rio Ave 3 galibiyet. Maç başına ortalama 1.88 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Primeira Liga | Santa Clara – Rio Ave | 4-0 | Santa Clara kazandı |
| 2026-04-11 | Primeira Liga | Santa Clara – Rio Ave | 0-2 | Rio Ave kazandı |
| 2025-11-30 | Primeira Liga | Rio Ave – Santa Clara | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-04-18 | Primeira Liga | Rio Ave – Santa Clara | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-12-07 | Primeira Liga | Santa Clara – Rio Ave | 1-0 | Santa Clara kazandı |
| 2023-03-17 | Primeira Liga | Santa Clara – Rio Ave | 0-2 | Rio Ave kazandı |
| 2022-10-02 | Primeira Liga | Rio Ave – Santa Clara | 1-0 | Rio Ave kazandı |
| 2021-05-11 | Primeira Liga | Santa Clara – Rio Ave | 1-0 | Santa Clara kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.78 | 3.45 | 5.40 | 2.22 | 1.69 |
| Bet365 | 1.76 | 3.40 | 4.75 | 2.20 | 1.65 |
| Bet&Win | 1.75 | 3.40 | 4.75 | — | — |
| BetVictor | 1.73 | 3.30 | 4.60 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.40 | 4.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.75 | 3.50 | 4.50 | — | — |
| SkyBet | 1.75 | 3.40 | 4.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Santa Clara – Rio Ave maçını kim kazanır?
Modelimize göre santa clara kazanır ihtimali %53; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %51. Gol beklentisi Santa Clara 1.59 – 0.86 Rio Ave.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %44, alt %56. 1.5 üst %68, 3.5 üst %23.
Santa Clara – Rio Ave maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Santa Clara 3, Rio Ave 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Santa Clara – Rio Ave 3.5 gol altı %77
- Guimaraes – Casa Pia 3.5 gol altı %73
- Gil Vicente – Academico Viseu 3.5 gol altı %75
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Santa Clara maç tahminleri ve form
- Rio Ave maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
