OFI Crete – Kifisia Maç Tahmini
Yunanistan Super League · 6 Eylül 2026 19:30 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: OFI Crete kazanır (%42) · oran 2.18. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.30). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: OFI Crete 1.42 – 1.14 Kifisia
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%0-0 8%0-1 8%
Neden?
- Form: OFI Crete son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Kifisia 1.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: OFI Crete 1.4 – Kifisia 1.1; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %52.
OFI Crete – Kifisia geçmiş maçları (H2H)
Son 6 karşılaşma: OFI Crete 1 galibiyet, 3 beraberlik, Kifisia 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.17 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Super League | OFI Crete – Kifisia | 2-0 | OFI Crete kazandı |
| 2026-02-15 | Super League | Kifisia – OFI Crete | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-09-28 | Super League | OFI Crete – Kifisia | 1-3 | Kifisia kazandı |
| 2024-03-16 | Super League | Kifisia – OFI Crete | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-02-04 | Super League | OFI Crete – Kifisia | 1-2 | Kifisia kazandı |
| 2023-10-22 | Super League | Kifisia – OFI Crete | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.08 | 3.20 | 3.20 | 1.95 | 1.62 |
| Bet365 | 2.05 | 3.25 | 3.50 | 2.10 | 1.70 |
| Bet&Win | 2.15 | 3.40 | 3.25 | — | — |
| BetVictor | 2.10 | 3.20 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.15 | 3.25 | 3.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.10 | 3.30 | 3.20 | — | — |
| SkyBet | 2.05 | 3.00 | 3.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
OFI Crete – Kifisia maçını kim kazanır?
Modelimize göre ofi crete kazanır ihtimali %42; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi OFI Crete 1.42 – 1.14 Kifisia.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %72, 3.5 üst %25.
OFI Crete – Kifisia maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 6 karşılaşmada OFI Crete 1, Kifisia 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.17 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer Yunanistan Super League maçları
- Atromitos – Kalamata 1.5 gol üstü %76
- OFI Crete – Kifisia 3.5 gol altı %75
- Levadeiakos – Panetolikos 3.5 gol altı %75
- Panathinaikos – PAOK 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- OFI Crete maç tahminleri ve form
- Kifisia maç tahminleri ve form
- Yunanistan Super League tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
