Angers – Rennes Maç Tahmini
Ligue 1 · 6 Eylül 2026 18:15 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Rennes kazanır (%51) · oran 1.91. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Angers 1.17 – 1.87 Rennes
En olası skorlar
1-1 11%1-2 10%0-1 8%0-2 8%2-1 6%
Neden?
- Form: Angers son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Rennes 1.4 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Rennes güç puanında 108 puan önde.
- Hücum: Angers maç başına 1.19 gol beklentisi (xG) üretiyor, Rennes 1.95. Savunmada Angers 1.83, Rennes 2.02 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%52); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Angers 1.2 – Rennes 1.9; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %61.
Angers – Rennes geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Angers 0 galibiyet, 1 beraberlik, Rennes 7 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Ligue 1 | Angers – Rennes | 1-2 | Rennes kazandı |
| 2026-04-11 | Ligue 1 | Rennes – Angers | 2-1 | Rennes kazandı |
| 2025-08-31 | Ligue 1 | Angers – Rennes | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-03-30 | Ligue 1 | Angers – Rennes | 0-3 | Rennes kazandı |
| 2024-12-15 | Ligue 1 | Rennes – Angers | 2-0 | Rennes kazandı |
| 2023-04-30 | Ligue 1 | Rennes – Angers | 4-2 | Rennes kazandı |
| 2022-10-23 | Ligue 1 | Angers – Rennes | 1-2 | Rennes kazandı |
| 2022-03-06 | Ligue 1 | Rennes – Angers | 2-0 | Rennes kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.00 | 3.95 | 1.91 | 1.73 | 2.22 |
| Bet365 | 4.00 | 3.75 | 1.85 | 1.67 | 2.20 |
| Bet&Win | 3.75 | 3.90 | 1.87 | — | — |
| BetVictor | 3.75 | 3.60 | 1.83 | — | — |
| Betfred | 3.75 | 3.75 | 1.90 | — | — |
| Paddy Power | 3.80 | 3.80 | 1.85 | — | — |
| SkyBet | 3.75 | 3.75 | 1.85 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Angers – Rennes maçını kim kazanır?
Modelimize göre rennes kazanır ihtimali %51; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Angers 1.17 – 1.87 Rennes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %81, 3.5 üst %37.
Angers – Rennes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Angers 0, Rennes 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Troyes – Strasbourg 3.5 gol altı %72
- Angers – Rennes 1.5 gol üstü %81
- Marseille – Paris FC 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Angers maç tahminleri ve form
- Rennes maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
