Birmingham – Wolves Maç Tahmini
Championship · 6 Eylül 2026 14:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Wolves kazanır (%41) · oran 2.56. En olası seçim 3.5 Alt %77 (oran ~1.31). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Birmingham 1.14 – 1.39 Wolves
En olası skorlar
1-1 13%0-1 10%1-2 9%0-0 9%1-0 8%
Neden?
- Form: Birmingham son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Wolves 1.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%39); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Birmingham 1.1 – Wolves 1.4; 2.5 üstü ihtimali %46, karşılıklı gol %53.
Birmingham – Wolves geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Birmingham 2 galibiyet, 2 beraberlik, Wolves 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Championship | Birmingham – Wolves | 2-2 | Beraberlik |
| 2018-04-15 | Championship | Wolves – Birmingham | 2-0 | Wolves kazandı |
| 2017-12-04 | Championship | Birmingham – Wolves | 0-1 | Wolves kazandı |
| 2017-02-24 | Championship | Wolves – Birmingham | 1-2 | Birmingham kazandı |
| 2016-08-20 | Championship | Birmingham – Wolves | 1-3 | Wolves kazandı |
| 2016-03-13 | Championship | Wolves – Birmingham | 0-0 | Beraberlik |
| 2015-10-31 | Championship | Birmingham – Wolves | 0-2 | Wolves kazandı |
| 2015-04-11 | Championship | Birmingham – Wolves | 2-1 | Birmingham kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.00 | 3.45 | 2.56 | 2.12 | 1.84 |
| Bet365 | 2.85 | 3.25 | 2.35 | 2.10 | 1.73 |
| Bet&Win | 3.00 | 3.25 | 2.40 | — | — |
| BetVictor | 2.80 | 3.20 | 2.38 | — | — |
| Betfred | 2.88 | 3.40 | 2.40 | — | — |
| Paddy Power | 2.80 | 3.30 | 2.40 | — | — |
| SkyBet | 2.80 | 3.30 | 2.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Birmingham – Wolves maçını kim kazanır?
Modelimize göre wolves kazanır ihtimali %41; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Birmingham 1.14 – 1.39 Wolves.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %46, alt %54. 1.5 üst %71, 3.5 üst %23.
Birmingham – Wolves maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Birmingham 2, Wolves 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Birmingham maç tahminleri ve form
- Wolves maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
