Osnabruck – Braunschweig Maç Tahmini
2. Bundesliga · 6 Eylül 2026 14:30 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Osnabruck kazanır (%39) · oran 2.35. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Osnabruck 1.53 – 1.38 Braunschweig
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-2 8%1-0 8%0-1 7%
Neden?
- Form: Osnabruck son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Braunschweig 1.2 — form dengeli.
- Braunschweig güç puanında hafif önde (50 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Osnabruck 1.5 – Braunschweig 1.4; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %58.
Osnabruck – Braunschweig geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Osnabruck 2 galibiyet, 0 beraberlik, Braunschweig 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.6 gol, karşılıklı gol oranı %40, 2.5 üst %80.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | 2. Bundesliga | Osnabruck – Braunschweig | 3-1 | Osnabruck kazandı |
| 2024-04-20 | 2. Bundesliga | Osnabruck – Braunschweig | 0-3 | Braunschweig kazandı |
| 2023-11-11 | 2. Bundesliga | Braunschweig – Osnabruck | 3-2 | Braunschweig kazandı |
| 2021-04-11 | 2. Bundesliga | Osnabruck – Braunschweig | 0-4 | Braunschweig kazandı |
| 2020-12-13 | 2. Bundesliga | Braunschweig – Osnabruck | 0-2 | Osnabruck kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.32 | 3.60 | 3.00 | 1.64 | 2.10 |
| Bet365 | 2.35 | 3.30 | 2.80 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.30 | 3.60 | 2.95 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.50 | 2.88 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.50 | 2.80 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.40 | 2.80 | — | — |
| SkyBet | 2.15 | 3.30 | 2.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Osnabruck – Braunschweig maçını kim kazanır?
Modelimize göre osnabruck kazanır ihtimali %39; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Osnabruck 1.53 – 1.38 Braunschweig.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %78, 3.5 üst %32.
Osnabruck – Braunschweig maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Osnabruck 2, Braunschweig 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.6 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %40.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Osnabruck – Braunschweig 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Oviedo – Burgos 3.5 gol altı %84
- Marseille – Paris FC 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Osnabruck maç tahminleri ve form
- Braunschweig maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
