St Mirren – Celtic Maç Tahmini
Premiership · 5 Eylül 2026 22:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Celtic kazanır (%64) · oran 1.51. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St Mirren 1.05 – 2.31 Celtic
En olası skorlar
1-2 10%0-2 9%1-1 9%0-1 8%1-3 7%
Neden?
- Form: St Mirren son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Celtic 3.0 — Celtic formda önde.
- Güç farkı belirgin: Celtic güç puanında 198 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%66); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: St Mirren 1.1 – Celtic 2.3; 2.5 üstü ihtimali %65, karşılıklı gol %59.
St Mirren – Celtic geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: St Mirren 0 galibiyet, 1 beraberlik, Celtic 7 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Premiership | St Mirren – Celtic | 1-2 | Celtic kazandı |
| 2026-04-11 | Premiership | Celtic – St Mirren | 1-0 | Celtic kazandı |
| 2025-11-22 | Premiership | St Mirren – Celtic | 0-1 | Celtic kazandı |
| 2025-08-03 | Premiership | Celtic – St Mirren | 1-0 | Celtic kazandı |
| 2025-05-17 | Premiership | Celtic – St Mirren | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-03-01 | Premiership | St Mirren – Celtic | 2-5 | Celtic kazandı |
| 2025-01-05 | Premiership | Celtic – St Mirren | 3-0 | Celtic kazandı |
| 2024-08-25 | Premiership | St Mirren – Celtic | 0-3 | Celtic kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 7.00 | 4.80 | 1.51 | 1.49 | 2.82 |
| Bet365 | 6.25 | 4.33 | 1.45 | 1.44 | 2.75 |
| Bet&Win | 5.25 | 4.60 | 1.51 | — | — |
| BetVictor | 5.75 | 4.50 | 1.44 | — | — |
| Betfred | 6.50 | 4.60 | 1.44 | — | — |
| Paddy Power | 6.00 | 4.50 | 1.44 | — | — |
| SkyBet | 5.75 | 4.20 | 1.44 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St Mirren – Celtic maçını kim kazanır?
Modelimize göre celtic kazanır ihtimali %64; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi St Mirren 1.05 – 2.31 Celtic.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %65, alt %35. 1.5 üst %85, 3.5 üst %39.
St Mirren – Celtic maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada St Mirren 0, Celtic 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
5 Eylül 2026 günü diğer Premiership maçları
- Aberdeen – Kilmarnock 1.5 gol üstü %80
- Dundee United – Falkirk 1.5 gol üstü %79
- Rangers – Motherwell 1.5 gol üstü %82
- St Mirren – Celtic 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- Schalke 04 – Bayern Munich 1.5 gol üstü %93
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Man City – Coventry 1.5 gol üstü %90
- Leverkusen – Union Berlin 1.5 gol üstü %89
- Sp Lisbon – Nacional 1.5 gol üstü %88
- Hoffenheim – Dortmund 1.5 gol üstü %87
- Wolfsburg – Cottbus 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- St Mirren maç tahminleri ve form
- Celtic maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 5 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
