BankoZeka

Rangers – Motherwell Maç Tahmini

Premiership · 5 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Rangers kazanır (%68) · oran 1.53. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.22). Tahmin tutmadı ✗

Maç sonucu

Rangers68% 1.53
Beraberlik20% 4.70
Motherwell11% 7.00

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var54% ~1.87
Karşılıklı gol yok46% ~2.15

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü82% ~1.22
2.5 gol üstü60% 1.63
3.5 gol üstü37% ~2.66

Gol beklentisi: Rangers 2.25 – 0.84 Motherwell

En olası skorlar

2-0 12%1-0 10%2-1 10%1-1 9%3-0 9%

Neden?

REKLAM
reklam

Rangers – Motherwell geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Rangers 3 galibiyet, 3 beraberlik, Motherwell 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %50.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-05PremiershipRangers – Motherwell1-0Rangers kazandı
2026-04-26PremiershipRangers – Motherwell2-3Motherwell kazandı
2026-02-11PremiershipMotherwell – Rangers1-1Beraberlik
2025-12-27PremiershipRangers – Motherwell1-0Rangers kazandı
2025-08-02PremiershipMotherwell – Rangers1-1Beraberlik
2025-03-01PremiershipRangers – Motherwell1-2Motherwell kazandı
2024-12-29PremiershipMotherwell – Rangers2-2Beraberlik
2024-08-10PremiershipRangers – Motherwell2-1Rangers kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.534.706.801.632.44
Bet3651.414.337.001.622.30
Bet&Win1.494.406.00——
BetVictor1.444.336.00——
Betfred1.504.606.00——
Paddy Power1.504.405.50——
SkyBet1.504.205.25——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Rangers

10.28 DHearts2-2 B
10.24 ESt Johnstone4-0 G
10.17 DDundee2-2 B
10.10 EKilmarnock3-1 G
09.20 DCeltic0-1 G

Motherwell

10.31 ESt Mirren1-0 G
10.28 DSt Johnstone2-2 B
10.25 EHearts0-2 M
10.17 DKilmarnock3-2 M
10.11 ECeltic0-2 M

Sık sorulanlar

Rangers – Motherwell maçını kim kazanır?

Modelimize göre rangers kazanır ihtimali %68; beraberlik %20.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Rangers 2.25 – 0.84 Motherwell.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %82, 3.5 üst %37.

Rangers – Motherwell maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Rangers 3, Motherwell 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

5 Eylül 2026 günü diğer Premiership maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: